dawid2202  Dołączył: 12 Gru 2008
[dawid2202] moje zdjecia - makro i nie tylko
Witam wszystkich i pozdrawiam gdyż to mój pierwszy post na forum :-)
No więc postanowiłem wrzucić parę fotek gdyż chciałbym poznać waszą opinie na ich temat.
No i jakieś rady na przyszłość jeśli można ;-)
A teraz zdjęcia:
1.


2.


3.


4.


5.


Z góry dziękuje za opinie i pozdrawiam wszystkich użytkowników:)
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
5. Bardzo Bardzo.
 

mac710  Dołączył: 18 Maj 2008
Bardzo bardzo bardzo - najlepsza według mnie 3. Czym robione ?
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
5 najlepsze i bardzo dobre. Podoba mi się.
 
dawid2202  Dołączył: 12 Gru 2008
No wiec fotki robione starym fuji s6500 z makro konwerterem raynox dcr-250:) no i do tego dyfuzor na lampę wbudowaną; No a teraz posiadam pentaxa k200d z kitem i planuje kupic jakieś tele żeby mi służyło jako obiektyw do makro i nie wiem co byście polecili wiec może niech się ktoś wypowie jak będzie oceniał.
A teraz kilka kolejnych zdjęć:
6.


7.


8.


9.


Pozdrawiam i czekam na rade jaki ten obiektyw. A tak na koniec to myślałem o tym 55-200 pentaxa albo 55-300 ale nie wiem czy jest sens dopłacać za te dodatkowe 100 mm tych 500 zł.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za rady:)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Pierwszy post to dobre makro, 1. i 3. jak dla mnie są najlepsze, bo oprócz tego że są dobre technicznie to są także świetnie skomponowane.

6., 7., 8. - jak dla mnie to przypadkowe kadry i nic poza tym. 9. jest ciut lepsze.

Co do obiektywu makro to są już odpowiednie wątki, znajdziesz w nich setki opinii :)
 

lopcio  Dołączył: 18 Maj 2008
Bardzo ładne zdjęcia :-) A druga seria taka stockowa.

W pierwszych trzech jest czarne tło - następnym razem spróbuj z trochę dłuższym czasem naświetlania, chyba że ten już był na granicy poruszenia.
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Jeśli chodzi o pierwszą serię, to skomentuję to tak jak amerykańska dziennikarka: WOW! :-D świetne zdjęcia, druga seria też fajna, chociaż bardziej pasowałaby do jakiegoś serwisu stockowego ;-)

Pozdrawiam
Buczo

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach