bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
slajdy rossman
Jesli tak to ile za rolke i jak z jakoscia ramek? Korzysta ktos z tego? Czy moze nie ryzykowac?
pzdr
robert w rozterce
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
bosmanzbryzy napisał/a:
Czy moze nie ryzykowac?

Zdania są podzielonę. Ja nie lubię. Są tacy którzy sobie chwalą.

Ramki to CS [czyli cienkie]. Jednorazowe - sprawdziłam ;-)

Obecnych cen nie znam.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ze dwa razy zamawiałem ramkowane. Jakoś 10 zł więcej niż bez ramkowania. Ramki CS, problemów nie stwierdziłem. Jednak doszedłem do wniosku, że samemu "sympatyczniej". Chociaż - patrząc, ile mam w szafie rolek niepociętych i czekających na oramkowanie to się zaczynam zastanawiać, czy jednak nie było lepiej od razu zlecić i mieć sprawę z głowy.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
bosmanzbryzy, ja 2 razy skorzystałem i byłem niezadowolony. Ramki rossmanowskie są cienkie i bardzo mi się wyginały w rzutniku (pewnie dlatego że to system CS a nie standardowe). Z ramkami standardowymi w które sam ramkuję nie mam takich problemów. To jedyne zastrzeżenie jakie mam do rossmanowskich ramek.

matb, u mnie chyba z 10 kopert ze slajdami z Rossmana czeka na wybranie najlepszych kadrów i włożenie w ramki :)
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
no wlasnie z braku czasu chce to zlecic (wole sie z Loskiem pobawic w tym czasie) i chyba zrobie to jak zawsze w UK (na dzis wolanie z ramkowaniem to przy znizkach okolo 4funciszy), tyle ze nie zabiore ich wtedy na swieta dodom a chcialem poogladac, trudno sie mowi
dzieki i pzdr

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach