vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Outlook Express
Czy ktoś może wie, czy jest sposób, żeby OE ściągał z serwera pocztowego nie tylko wiadomości nowe, ale także wysłane?
Cholibka, dogrzebać się nie mogę.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Chodzi Ci o to, że wysłane wiadomości zapisują się w folderze wysłane?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
vesper, przypuszczam, że wątpię.

Składowanie wysłanych w folderze "wysłane" konfiguruje się lokalnie w OE.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vesper, czyli ma sciagac to, co Ty wysylasz za posrednictwem strony www konta pocztowego?
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Tak dan, powiedz, że się da.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ale z jakiego konta? Jesli POP3, to sie nie da. Jesli IMAP albo MS Exchange to jak najbardziej. A tak w ogole, to polecam Thunderbirda ;-) Bardzo duzo dobrych rozwiazan skopiowanych z duzego Outlooka, ktory jest zdecydowanie najlepszym klientem pocztowym jakiego znam.

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vesper napisał/a:
Tak dan, powiedz, że się da.

Przykro mi, ale watpie... :roll:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
vesper, nie wiem, co powie dan, ale chyba się nie da.

[ Dodano: 2007-12-12, 00:34 ]
...teraz już wiem...
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A to nie wystarczy: Narzędzia -> Opcje -> zakładka Wysyłanie -> zaznaczyć: Zapisz kopie wysyłanych...?
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Łeeeee.... buuuuu chlip.
A jakiś inny program da radę? Ten Thunderbird na ten przykład?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Aha, najprostsza metoda jest wysylanie kazdej wiadmosci z UDW do siebie, a potem ustawienie reguly w Outlooku, ze mejle od samego siebie laduja w wyslanych. Zeby nie brobic sobie burdelu w webmailu, najlepiej zalozyc specjalne konto do tego celu ;-)

dz.

[ Dodano: 2007-12-12, 00:38 ]
vesper napisał/a:
A jakiś inny program da radę? Ten Thunderbird na ten przykład?
vesper, to nie chodzi o program. W POP3 masz tylko dostep do inboksa, bo innych katalogow ten protokol nie przewiduje.

dz.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
No dobra, może i nie wystarczy... Gdzie ja się tu pcham?
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
vesper, załóż sobie pocztę na Gmail - ten umożliwia dostęp po IMAP, dzięki temu niezależnie czy wysyłasz pocztę z przeglądarki, czy z klienta poczty, to kopia będzie trzymana na serwerze.

dzerry napisał/a:
polecam Thunderbirda ;-) Bardzo duzo dobrych rozwiazan skopiowanych z duzego Outlooka, ktory jest zdecydowanie najlepszym klientem pocztowym jakiego znam.

Znaczy, że niby duży outlook jest najlepszy? Jeżeli tak to myślę, że wątpię :D
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
dzerry tak zrobię.

aflinta ja potrzebuję rozwiązania na to, co było, gmail mi tu nie zadziała wstecz.


Dzięki wszyscy.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Iza, specjalnie dla Ciebie:

- Panie doktorze - wszyscy mnie ignorują...

- Następny proszę!
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
aflinta napisał/a:
myślę, że wątpię
A co byś polecał?
W mojej historii miałem maila na Lotus Notes, dużym i małym Outlooku noi na Netszkapie. Duży outlook jest najlepszy.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Co to jest duży outlook?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
MS Outlok z pakietu MS Office
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja tam nie wiem, ale outlook nawet z jakimiś protezami (żeby choć przypominał normalny program pocztowy) mi absolutnie nie pasił. Za to nietoperz (The bat znaczy) to było coś! Mam licencję, co dawali z jakąś gazetą za ok. 10zł ;-)
Choć od pewnego czasu i tak używam Thunderbirda. Trochę przyzwyczajeń z The bata zostało jednak i paru ficzerów mi brakuje, ale generalnie jest dobrze! :-D
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
To ja używam dużego i małego i nawet o tym nie wiem :shock:

Moi drodzy, oszukałam to babilońskie urządzenie. Przeniosłam całe wysłane do nowe na stronie www, ściąga się do outlooka, wszysktie przenoszę w outlooku do folderu wysłane, a ustawiam i tak po priorytecie daty. I luz, pięknie być nie musi, chcę mieć treści. I nie jest na bieżąco, ale też nie musi. Ma BYĆ.
Dziękuję bardzo, zrobiłam sobie dobrze.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach