B-smart  Dołączył: 24 Paź 2011
Pocket 110
Witam.

Tak jak w tytule. Czy wie ktoś z szanownych klubowiczów, gdzie można dostać film w formacie pocket 110? Najlepiej było by w kujawsko-pomorskim albo wielkopolsce, lub po prostu adres mailowy sklepu, czy punktu. Strasznie ciężko jest to znaleźć... W ostateczności zadowoliłbym się samymi kasetkami po filmach... Cokolwiek. Mogą być po terminie.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Marne szanse. Ja zdobyłem kilka kasetek, ładuję c-b filmem 2xsuper8 mm (DS8), wywołując na negatyw. Możesz spróbowac na e-bayu poszukać, czasem coś zleżałego się trafia.
 
B-smart  Dołączył: 24 Paź 2011
A gdzie udało Ci się zdobyć te kasetki? Kurde wiem że to ciężkie, ale chyba nie jest niemożliwe...?
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
B-smart, Popytaj w labach, które wywoływały 110-ki. Może komuś się zawieruszyła.
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zaczyna się pojawiać maleńkie światełko w tunelu: http://www.adox.de/englis...ms/110/110.html
Jeśli dojdzie do skutku, to trzeba będzie się zainteresować P. 110.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Na brytyjskim ebayu pojawiaja sie regularnie.
Ale jak to wywolasz to juz nie wiem.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
U mnie w osiedlowym sklepiku były. Ale prawdę mówiąc od kiedy zrezygnowałem z zakupu Pentaxa Auto to mnie przestało to interesować, więc nie wiem, czy jeszcze są. No i nie było to w kujawsko-pomorskim albo Wielkopolsce, ani po prostu adres mailowy sklepu, czy punktu.
 
B-smart  Dołączył: 24 Paź 2011
Ta strona z filmami ADOX jest chyba największą cząstką nadziei. W labach już pytałem. A co do wywoływania to mam zaufany lab w Toruniu który bez problemu mi wywoływał te filmy.
 
asia1701  Dołączyła: 17 Cze 2011
Czy ktoś zna punkt gdzie wywołaliby taki film w Krakowie??? :) włąsnie stałam się posiadaczką agfamatic'a z kliszą w zestawie i nigdzie nie chcą mi tego przyjąć :(
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
W Foto-Oleksy na ul. Karmelickiej spróbuj. Czasem uda się ich na nietypowy format namówić. Ale na odbitki to raczej nie licz. Ewentualnie zawsze pozostaje Rossmann
http://www.rossmann.pl/pl...wa/cennik-uslug 4,50 zł za wywołanie 110- i odbitki też robią. Przynajmniej tak z cennika wynika.
 
asia1701  Dołączyła: 17 Cze 2011
Sprawdziłam Rossmanna i Oleksego, wywołują :D w foto obok Oleksego też wywołają. Teraz tylko dokupić kliszy i się bawić ;)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Cytat
Teraz tylko dokupić kliszy
A z tym to może być problem :evilsmile:
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Jeśli by kogos interesowało, to filmy w formacie 110 są dostępne. Produkcje i sprzedaż uruchomiło Lomography. Nie wiem jak jest z dostepnością w Polsce, ale w Europie jest kilka sklepów Lomo. Mają wersje kolor i b/w.
Eksperymentalnie zrobiłem jedną rolke koloru. Wołałem sam ( bełtany luzem w koreksie ;-) ) Skanowane na V500. Szału nie ma ,ale do zabawy z Pentaxem 110 sie nada :-)
Widzialem tez na ebayu z firmy Fukkatsu (made in japan ?) ale wychodza troche drozej niz te z Lomography.





Ktos sie bawi jeszcze 110-ką ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach