Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
49.



MichalR, Co do fotografii nocnej wierz mi iż tam stosowanie iso sto wymagałoby posiadania wężyka spustowego i parominutowej ekspozycji a że go nie posiadam no to już inna sprawa (jakbyś zajrzał w exif to wszystkie miały czas 30 sek). Nie mniej jak do tej tematyki wrócę to już zaopatrzony w odpowiedni akcesoria.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Fajne to drzewo. Dobry klimat
 
MichalR
[Usunięty]
o zdjeciu 46 i poprawianiu rzeczywistosci: jakbys wyrownal gore to dol bylby krzywy, wiec sila rzeczy chyba lepiej prostowac pierwszy plan. mysle ze kolega Gavreel powinien zwrocic uwage na ten 'drobny szczegol';)

co do nocnych zdjec to faktycznie jesli byly na 30s to ratuje tylko B i wezyk, ewentualnie pilot zdalnego sterowania, choc nie wiem czy dziala tak samo, nie probowalem jeszcze uzywac go z funkcja B.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
49 ma według mnie klimacik a ziarno działa na duży plus. Zdjęcie oszczędne w szczegółach a jednak ma dużą siłę wyrazu. Bardzo mi się podoba.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Sorki Serafion ale 49 jest bardzo słabe moim zdaniem. Właściwie poza plamami i konturami, które pozwalają się domyśleć że to drzewko a w tle następne krzaje nic więcej nie widać. Moim zdaniem sposób zaprezentowania tegoż nie wyszedł zupełnie.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
kristofo, dzięki;)
MichalR, tylko że pilota mam oryginalnego i on nie wspomaga funkcji bulb więc póki nie skombinuję wężyka ten typ fotografii jest dla mnie poza zasięgiem
kndr, dzięki
kulten, Ciężko byłoby coś wyciągnąc innego z tego zdjęcia, mgła była taka i to zdjęcie to oddaje. Wg. mnie cała siła tego zdjęcia polega na tym że są to same kontury i plamy i że ostatnią rzeczą którą o nim mógłbyś powiedziec to to, że jest wyraźne.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
48 fajnie znalezione - przez te stopnie i postawę tego "modela" kojarzy mi się z piramidą schodkową - jakiś nadzorca? :-)
49 nie wiem dlaczego ostatnio jak mgła to musi być ziarno - przeciwnie krople mgły mają większą "rozdzielczość" niż najmniejszy szum. Odszumił bym, przyciął trochę z prawej (2-3 cm) w proporcji trochę góry i zdjęcie było by całkiem OK (MSZ)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dla mnie ziarno, zamglenie itp. są ok. Tylko, że na 49 kadr jest mało wciągający, za mało się dzieje. Ja często też mam problem z atrakcyjnością treści zdjęcia.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zdjęcie z mgłą ihmo nie ma nic wspólnego z ziarnem. Jeśli się upierasz to Ci poszukam przykładów, napisz w razie czego :-D . Podtrzymuję nadal, nie wyszło Ci to zamierzenie niestety.
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
od zdjecia 26 wzwyz super(z malymi wyjatkami). Bardzo przyjemna galeria jak dla mnie.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
50.
 

dejot  Dołączył: 29 Cze 2008
50.: ciekawe, ale troszkę leci na prawo (przynajmniej ja tak widzę) i bardziej bym to widział w kwadracie

pozdrawiam.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
ostanie jak dla mnie super

[ można by jakieś info co do obróbki na PW ? ]
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
50. Niezłe zdjęcie mz, minimalnie leci na prawo i trochę przewalone ciemne części nieba.
Kadrowo może lepiej byłoby mniej nieba, a więcej pomostu. Ciekawa kolorystyka.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
51.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Serafion, 51 bardzo udane.. :-)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
mz ostatnie bardzo fajne, jest taki tajemniczy klimacik
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
51.Za dużo koloru i kontrastu.Kadr OK.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
dany napisał/a:
51.Za dużo koloru i kontrastu.Kadr OK.

może faktycznie przesadziłem, odkąd trochę więcej szperam w PS tracę wyczucie coraz bardziej, nie mniej mi efekt się podoba;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach