kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Ciekawe to 21. Fajnie podpatrzone
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Moje pierwsze boje z nocną fotografią:

23.

24.
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
23 bym wyprostował...
24 też...
Z tych dwóch zainteresowało mnie skąd to światło na 24...
Może gdyby były inaczej skadrowane...
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Serafion, ja bym to jeszcze ciut rozjaśnił, bo zdjęcie w tej formie niewiele mówi
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
24 całkiem ciekawe, i faktycznie skąd to światło?
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
A nawet sam nie wiem skąd to światło, łaziłem wkoło jeziora i próbowałem aż mi się taka wizja wysnuła. Światło pewnie z samochodu jakiegoś albo z domu (chociaż na dom to znowu za mało). Będę musiał zapytać cóż ja tam właściwie sfociłem. Co wyprostowania 23 się zgodze ale 24 wg. mnie proste jest.

[ Dodano: 2008-10-09, 15:20 ]
25.

26.

27.


[ Dodano: 2008-10-09, 15:32 ]
Najbardziej zależy mi na opiniach odnośnie zdjęcia 27, to moja pierwsza próba z szerokim kątem i jeśli widac jakies kardynalne błędy to proszę o wspomnienie.
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
to swiatło to pewnie z latarni...

27- fajny pomysl, tylko... tylko... (??) chyba lepiej było by tą Panią złapać pare schodków wczesniej.

Dużo chyba pociagami smigasz :>
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
jaczes, to nie wiesz, ze AF Pentaxa za wolny żeby się dalo ją wcześniej złapać? :-D

Serafion, 27 baaardzo mi się podoba
 
Filwoj  Dołączył: 11 Kwi 2008
Serafion,
25. robi na mnie wrażenie dwóch obrazów, pewnie przez b. silny kontrast; to może się podobać ale ten sam kontrast na twarzy nie bardzo mi pasuje.
26. Podoba mi się bardzo, zwłaszcza tonacja i lekkie zamglenie w oddali ale zdjęcie chyba wymaga lekkiego wyprostowania.
27. Pomysł bardzo dobry choć sytuacja w sumie zwyczajna, podział kadru na dwie części to świetny pomysł o wydźwięku statycznym i dlatego postać w ruchu musi być dobrze umiejscowiona; widziałbym ją niżej, na początku schodów lub może na samej górze ? Ale zdjęcie podoba mi się najbardziej ze wszystkich.
Pozdrawiam

 
marbud  Dołączył: 21 Cze 2008
mi 22 sie podoba
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Dzieki za wszystkie komentarze, są naprawdę budujące. Co do prostowania kadrów zazwyczaj jestem przeciwny ale ostatnio się przekonuje, żeby jednak tego dokonywac.



Tym razem trochę koloru, taka moja jesienna impresja.

28.



I troche szarości

29.



Wszystko jest z DA 14mm i mógłby ktoś powiedziec, że mógłbym użyc innej ogniskowej lecz w tej sposób nigdy nie okiełznam tego bydlaka..
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
28. coś jest w tym zdjęciu. kolory ciekawe, pomysł fajny, ogląda się całkiem przyjemnie.

29 moim zdaniem mogłes sobie darować publikacje. a przy poprzednim to wogóle blado wygląda.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
30.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
bomba, jak dla mnie
 

RotheR  Dołączył: 01 Wrz 2008
Osobiście bardzo podoba mi się zdjęcie 24. Jak złapałeś to światło?
Fotka nr 28 jest super! Piękne miejsce.
Nr 29... raczej nie ;)
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
nowe brzmienie
Jak następuje, co do światła hm było tam więc się złapało w zasadzie nic niezwykłego;) Co zaś do pięknego miejsca to piękny ten cmentarz faktycznie :evilsmile:

Dorzucam nowe
31


[ Dodano: 2008-10-27, 16:47 ]
Dorzucam kolejne zdjęcia, może tutaj ktoś się ożywi i wypowie w temacie bo zaczynam miec wybitnie mieszane odczucia co do tego czy ide w dobrym kierunku czy totalnie chałturze.

32.

33.

34.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 32 przyjemnie się patrzy, może to przez ten niebieski kolor :-) . To dworcowe moim zdaniem za mocno przeostrzyłeś (choć to może mój tv kłamie).
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
32 miało dokładnie taki zamiar a co dworcowych to które przostrzone? generalnie wyostrzane obydwa były tylko po zmniejszeniu wszystkie;)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Serafion napisał/a:
co do tego czy ide w dobrym kierunku czy totalnie chałturze

Jezeli moja opinia Cie uspokoi to moim skromnym zdaniem chałturzenie toto nie jest. Nie wszystkie twoje zdjęcia mi sie podobają ale czasem trafi sie takie jak 30 albo 34 które robią na mnie spore wrażenie. Acha i jeszcze 28 :-D
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
A na 34 to ktoś przypadkowy? Bo w sumie im dłużej patrzę na to zdjęcie tym bardziej mi się podoba.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach