kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
ostatnie zwróciło moja uwagę. chociaz obróbka chyba trochę przesadzona. ale to kwestia gustu
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Dzięki za komentarze, brama do lasu była hm w środku lasu (Ogródki działkowe w środku Gdyni). Obróbka tutaj nie była tak duża, skopałem ujęcie trochę mówiąc szczerze i bardzo duże kontrasty były.

Poniżej dalsze zdjęcia z Gdyni. Odnośnie 42 to śmieszna sytuacja bo niedługo po zrobieniu tego zdjęcia do pana dosiedli się państwo z pentaxem;).

41.

42.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
38. kolory i kontrast super spasowane. Z resztą co się będę produkował, chyba na pentaxphotogallery widziałem
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
41, szkoda, ze nogi ucięte bo zdjęcie super.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
kristofo napisał/a:
41, szkoda, ze nogi ucięte bo zdjęcie super.

Myślałem o dokadrowaniu i cięciu na wysokości kolan ale potem stwierdziłem, że to zdjęcie to przestrzeń wkoło, to niebo i postanowiłem zostawic w wersji czystej bez obracań kadrowań i innych. A stopy nie wiem.. jakoś często mi uciekają..
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
wg mnie w 41 nogi ucięte nie przeszkadzają
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Serafion, a jednak są przeostrzone.
41. jakby ptaki podoklejane, a w 42, zasłona złapała ostrość na ostro i uciekł z kadru główny temat.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
43.


quasi, co do przeostrzenia może jest tak dlatego, że na małym pliku to jest robione stąd efekt bo wyostrzenie zazwyczaj wykonuje raz po zmniejszeniu. Co do 42 cóż, wyszło jak wyszło, gośc jest w go a trafienie z ostrością cały czas cwicze. W warunkach bojowych wcale nie jest tak łatwo ją dobrac;) Powyższe mam nadzieje, że nie przeostrzone.

SQ6GIT, denvi, kristofo, dzięki za komentarze
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Serafion, spoczko, wiem - nie jest łatwo, ale do oceny.
Jak rozumiem 21, 25, 32, 38!, 42, tak nie rozumiem kadru n-r 43.
- w/w jest jakieś, takie nijakie.
Stać Cię na dużo więcej :!:
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Trochę z innej beczki.. taka geometria supermarketowa

44.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
nie jest złe te 44 :-)
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
SQ6GIT napisał/a:
nie jest złe te 44 :-)


poniekąd nawet dobre;]

41 i 42 też mi się podobają.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
41,42 bardzo fajne
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Podoba mi się tekstura tej podłogi. Natomiast sam kadr zdecydowanie za ciasny ihmo.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
kulten, Kadr tak ciasny bo to na 50mm a jedynymi z pozostałych ogniskowych którymi dysponowałem były w tamtym momencie 21mm,14mm. Zero zooma bo nie lubie i hm tak to jakoś wyszło;) W sumie gdyby był szerszy takiego efektu też by nie było
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Taki już urok fotografii :mrgreen: .
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Schody, których mam dośc;)

45.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ciekawy motyw i dobrze obrobiony. Co nie do końca mnie przekonuje to kadr.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Dla mnie 45 jest ciekawe, ale o wiele bardziej podobają mi się Twoje zdjęcia z ludźmi.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Podoba mi się 42 za ładną kompozycję kadru i pewien nastrój fotki, w 44 odciął bym prawą przeszkadzającą stronę - kadrował bym w kwadrat, na 45 podoba mi się rytm tych schodów.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach