aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Te zdjęcia, podobnie zresztą jak i sam Przekrój ostatnio, nie są najlepsze. Będę nieobiektywny, ale już bardziej przekonuje mnie wybór fotoedytorów Der Dziennika spośród codziennej papki PAP. Ten dym na stadionie w Tychach jest jak atak chińskich wojowników, a Sawicka to jest po prostu esencja dobrej prasowej (nie artystycznej!) fotografii, aż się wpycha na stronę :-D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A jeszcze a propos zdjęcia "Braterstwo" - widzieliście film "Miasto Boga"? Bohater zrobił bardzo podobne, tylko na brazylijskiej ulicy.
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
oni zawsze mają tą przewagę ze są zawsze tam gdzie powinni ,
gdybym miał taką możliwość to pewnie 200 zdjęć na 500 też by tak bulwersowały.

jak dla mnie no. 1 "Piękna, choć oszpecona"
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
przy tych wszelkich tu rankingach, to tak jakby wybierajcy nie chcial sie przeciazac, jakby mial nad glowa wizje milionow zdjec o ktorych istnieniu wie, ale boi sie wskazac te, ktore sa najlepsze najlepsze, poswiecic swoj czas, nieprzespane kilka nocy by na prawde powaznie przysiasc i wybrac nie decydujac sie na polsrodki.

Cos mi sie wydaje, ze osoba ktora tworzyla dajmy na to taki ranking w Przekroju, pewnie czasem jak zamyka teraz oczy ma przed oczami kilka innych zdjec, na ktore przez chwilke patrzyla wybierajac inne.. ale nie przyjdzie jej do glowy, ze to wlasnie dlatego ze one powracaja w myslach, powinny znalezc sie w tym rankingu. Moze to troche dziwne co pisze, ale tez czasem tak mam, ze fotografia ktora najbardziej mi sie podoba nie jest przeze mnie czesto ogladana, mam ja w myslach, w glowie, tam lubie do niej wracac, niejako czasem boje sie na nia patrzec dlugo by nie znalezc jakiejs razacej niedoskonalosci.. Takich zdjec mam nie wiecej niz kilkanascie. Tu az sie prosi o takie fotografie, ktore na pewno przelecialy przed oczami i nie beda chcialy zniknac zza zamknietych oczu
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
lukas napisał/a:
Moze tu cos wiecej sie spodoba.
Zdjęcia roku 2007 agencji EPA:
http://www.money.pl/galer...eria,408,0.html

moje poczucie fotograficznej estetyki dostało konwulsji :roll: .... może i by się coś więcej spodobało, ale "zdjęcia roku"?? :shock: :roll: :-?
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
He he he, swoją drogą istna plaga "X" roku 2007.

Może i my spróbujemy? Każdy chętny wybierze swoje, najbardziej w jego opinii udane, zdjęcie roku 2007 i zrobimy galerię zdjęć roku pentax@pl.

Możnaby nawet pokusić się o ankietkę i wybrać Zdjęcie Zdjęć Roku 2007 Pentax@pl. :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach