Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
  A więc wojna!.....
Raduje się serce moje, że tak zacne rycerstwo na Pentaxowe Furum ze wszech strona świata bieży. Kto w ręku
aparat dzierżyć władny ten na koń siada i zostawiwszy swoich pod chorągiew Asahi się zaciąga. Musi, wojna straszliwa się szykuje, że na głos Hetmanów-Administratorów tyle zacnego rycerstwa ściągnęło. Są już liczni Canonierczycy i Minoltczycy, lada dzień Nikończycy nadejdą, a i Olympusowie zastęp bitnego rycerstwa przysłać obiecali. Leici wici ponoć rozesłali, tak iż pewnikiem rychło chorągiew przedniego rycerstwa przyślą. Wielce nasz wódz ucieszon zapowiedzią przybycia ciężkozbrojnych hufców Mamyiów i Hasselbladów na rosłych rumakach w kropierze odzianych. Wielkim mirem musi być obdarzon pośród narodów ościennych nasz Pentax miłościwie panujący skoro na czas wielkiego boju waśnie ustały i pod jednym sztandarem tyle różnych ludów gromadzić się zaczęło. Wiele też pospólstwa w skóry a łachmany odzianego i miast włóczni końską szczękę na drzewcu osadzoną w ręku dzierżąc ściągać zaczyna i karnie pod wodzę pułkowników się poddaje. Jest już rosłe plemię Prakticów, są Ricohowie i Contaxowie, Chinończycy i Voigtlanderczycy, Rolleifleksi i Exakci, są nawet skośnoocy Fujici i Konici i wiele pomniejszych narodów, których nazw nawet nie pomnę. A wieść niesie, iż we wschodnich puszczach mrowia dzikich Zenitczyków wokół znaczniejszych grodów gromadzić się poczynają i czekać tylko aż wezbrane po wiosennych roztopach wody opadną, a ruszą na odsiecz Pentaxowi. Kijewczycy okrutnie aparatami władający i w foceniu nieustępliwi takoż w kupy się gromadzą i pod wodzą fotomanów na swych konikach małych a dzielnych przez step wiosennym kwieciem przyozdobion rychło w stronę twierdzy Pentaxa bieżyć poczną. Siła narodów gromadzi się pod wodzą Pentaxa by stawić czoła najazdowi Kompaktów i Komórek z jednym okiem obiektywopodobnym, oj siła!



Nie ukrywam że inspirację do napisania tego posta zaczerpnąłem z tego oto wątku na starym forum: http://www.pentax.osw.pl/forum/watek.asp?id=29625 :->
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja chcę być pospulstwem, ja chcę być pospulstwem!!!
Sorry - ale czy świniopasy też brały udział w walkach? Jeżeli tak, to jeszcze się waham z przynależnością społeczną.
P.S.
Jeżeli zaś wojna będzie, to muszę najpierw zdobyć zgniłego ziemniaka od Grizeldy...
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
A to co znowu? Jakieś ciągotki w strone przeciwną aniżeli w przypadku dążenia do awansu społecznego u Ciebie widzę :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
W moim przypadku świniopas to właśnie awans społeczny.
 
Yan Wu
Czy pomyliłem portal, czy to jaki konkurs krasomówczy czy cóś? :-D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie. To Hyde Park.
Poruszamy właśnie zagadnienie przyszłej strategii zaawansowanego systemu fotograficznego, jakim jest Pentax w odniesieniu do poczynań marketingowych konkurencji.
Ale to chyba uwidocznione jest nader jasno w powyższych postach?
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Michu: Czy Ty przypadkiem nie wierzysz w bajki, w których to świniopas albo ktoś parający się jeszcze nędzniejszą profesją, za swe ogromne zasługi względem jakiegoś królestwa może posiąćć rękę królewny (a najlepiej calą królewnę :-) ) ????
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
W bajki to ja wierzyłem, dopóki na swej drodze nie spotkałem Smoka-Erotomana-Namiętnego-Gwałciciela.
Cóż. Nie pokonałem go...
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
A czy Waszec nie zapomnial aby o nielicznych acz dzielnych plemionach Fedow i Zorkow z Ruskich stepow pochodzacych? Meznie oni ostrym orezem wladaja!
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
No tak zapomniałem, ale nie chciałem się rozdrabniac :-) bo musiałbym jeszcze napisać o niejakich Smienowiczach - to taka szlachta zaściankowa jest... i wielu wielu innych
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
A jak panowie szlachta się już porżną, to na pobojowisko wejdą okoliczni chłopi i obedrą z trupów co sie tylko da i przyda;-)
"Gdy ścierają się świata mocarze
Od przepaści wieczności o krok
My jesteśmy tych starć kronikarze
Obdzieracze sumienni zwłok"
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Gdzie te chłopy...
 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
Marek, ... a gdzie odcinek 2 i kolejne tej przesławnej księgi?
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
Szło tak:

"ja tu widzę niezły burdel, siostro!"

"burdel to Wy macie w tym swoim Archeo!"

Ale film miodny :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach