negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
  [negocjatorek] Nowe !
Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem tego forum a do tej pory nie prezentowałem jeszcze moich prac. Tak więc zakładam wątek z moimi zdjęciami i zapraszam do częstych odwiedzin. Nie zauważyłem jeszcze jaki jest zwyczaj na forum: każdy wkłada zdjęcia do swojego wątku czy za każdym razem gdy fotografuje inny temat zakłada nowy wątek ? Pozdrawiam

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ładna Pani, ładne zdjęcie, postawiłbym na biurku (jakby była moja ;-) )

PS. Subiektywnie troszkę mi za dużo zielonego (na kurtce), spróbowałbym osłabić kanał zielony może?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Zdjęcie ładne, ale - coś mi nie pasi ten konar w pierwszym planie. Odciąga uwagę od głównego tematu. Może gdyby tak GO zmniejszyć, żeby kora taka ostra nie była? Ale ja się nie znam, tak tylko kombinuję...
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
matb, faktycznie masz racje. jak tak patrze na to foto świeżym okiem to ten konar troszkę odciąga uwagę. Z GO nie bedę kombinować bo poprostu nie jestem zwolennikiem takich zabaw. Dzieki za uwagi.

zorzyk, gdyby była moja to też bym sobie zdjęcie postawił ;-) też zauważyłem to co Ty gdy kombinowałem z B & W ale nie chciało mi się poprawiać (leń jestem).
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
negocjatorek napisał/a:
Z GO nie bedę kombinować bo poprostu nie jestem zwolennikiem takich zabaw.

? Przecież robienie zdjęcia polega na ustawieniu odpowiedniej ekspozycji, a więc także GO, czyż nie? Ja nie pisałem o obróbce w postprocesie, ale przemyśleniu zdjęcia przed naciśnięciem spustu migawki :mrgreen:
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
matb, aaa to co innego :D źle Cie zrozumiałem. myślałem ze chodzi ci o zabawy w programach graficznych :) przysłona była 3,5 wiec faktycznie mogłem trochę zzejsc.. A to było ostatnie zdjęcie zanim zaczął deszcz padać i trzeba było uciekać:)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
A mi sie podoba. Model z gatunku "złoty samorodek".
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
kristofo, złoty samorodek?? chodzi o to, że nie ważne jakie jest zdjęcie a modelka wygląda dobrze czy o co chodzi ?
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
negocjatorek, modelka jest tak ujmująco naturalna, że tylko pstrykać, pstrykać pstrykac.
Nie umniejszam tu roli autora. Zdjęcie naprawde mi się podoba.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
kristofo, dzięki :) mam nadzieję, że jeszcze uda mi się popełnić jej jakieś zdjęcie :) czekam tylko na światło. Pozdrawiam
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
czekam tylko na światło
Włącz lampkę nocną ;-) :-B
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
zachęcony waszymi komentarzami (a włąsciwie ich ilościom - co nie zdarzało się na CF) zamieszczam foto, oczywiscie z k10d, tylko troszkę wczesniejsze. Jednoczesnie obiecuje !! że Karolina się jeszcze pojawi. Pragnę także ponowić pytanie z pierwszego postu:
Cytat
Nie zauważyłem jeszcze jaki jest zwyczaj na forum: każdy wkłada zdjęcia do swojego wątku czy za każdym razem gdy fotografuje inny temat zakłada nowy wątek ?


No teraz już zdjęcie:

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeśli chodzi o wątki ze zdjeciami - na razie nie ma jeszcze stanowczej reguły, ale raczej skłaniamy się do rozwiązania, w którym dany użytkownik zakłada sobie jeden wątek ze swoimi zdjęciami. Nazwa wątku powinna być w rodzaju:

[nick_uzytkownika] zdjęcia

w każdym razie [nick_użytkownika] staje się obowiązkowy. Czyli Ty nazywasz niniejszy wątek:
[negocjatorek] zdjęcia

(możesz to zmienić teraz przez edycję swojego pierwszego postu.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
zorzyk, dzięki za odpowiedź. Zaraz wyedytuje. pozdrawiam
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Jasny gwint, ale ci się modelka przepoczwarzyła
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
hahha :)
 

Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
zorzyk napisał/a:
postawiłbym na biurku (jakby była moja)

Chyba lepiej by pasowala na siedzaco ;-)

negocjatorek, fajne zdjecia, ale posluchaj matb, pocwicz z GO - drugie zdjecie byloby chyba lepsiejsze, gdyby fragment parku w tle byl mniej ostry (tak przynajmniej mi sie wydaje). No i chyba samo "okienko" mogloby troche wiecej kadru zajmowac.
Ale mnie nie sluchaj, bo sam sie dopiero ucze :-P :-B

piotr_luk napisał/a:
ale ci się modelka przepoczwarzyła

To inna. Tamta stoi na biurku zorzyka :-P
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Litol, z tym Go na drugim zdjęciu jest taka sprawa, że to wszystko już było w zakresie nieskończoności, więc nie za bardzo dało się już cokolwiek zrobić.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
zdjecie byloby chyba lepsiejsze, gdyby fragment parku w tle byl mniej ostry

W tej sytuacji, jak na zdjęciu, to już chyba tylko tilt albo PS. Główny motyw jest za daleko, choć może dziura 1.4 dała by radę.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
bEEf, wlasnie o to mi chodziło.

Zamieszczam kolejną fotkę bo i tak nikt nie pisze nic o poprzedniej. Zdjęcie zrobione po tym jak urwałem się ze szkoły :evilsmile:

# 3

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach