DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
W kolorze ten ostatni bardzo ładny! Brawo ;-)
 

void  Dołączył: 02 Mar 2009
Nie gadajcie że sztucznie na 63. Jest tak jak Eldred mówi. Jak się ma wizażystkę to ona potrafi takie bajery zrobić. Wiem z doświadczenia.

A jeśli ktoś się mnie spyta czy wolę takie czy 100% natural, powiem, że po coś wymyślono puder :-P

Oczywiście wolę 63 niz 64 chociaż ta alternatywna wersja kolorowa jest niczego sobie.

P.S. Lepiej ma tu elrded wygładzoną kobitę niż np profesjonalny fotograf o tu : http://www.digart.pl/zoom/4460857/gosia.html
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
void, dzięki stary (link przegięty ;-) )
Chciałbym kiedyś dojść do takiego poziomu jaki reprezentuje Michael Tarasov, wiem że jeszcze daleka droga przede mną, ale będę walczył :-)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Eldred napisał/a:
No a co do światła w drugim, mam tego zdjęcia trzy wersje, nie mam pojęcia którą zostawić, najbardziej podoba mi się ta sepiowa a mam jeszcze takie:
Dla mnie każda wersja jest dobra i ma swoje niepowtarzalne walory.Kolor-świetne oczy,BW miodne usta.
 

Ankh  Dołączyła: 19 Paź 2008
hm... no nic jednak ta szminka nie pasuje do portretu, moim zdaniem. Lepiej by się komponowała z całą postacią. 64 nie podoba mi się bo brak w nim tego czegoś...uchwycenia momentu, hm...spojrzenia, ale wiem z doświadczenia że przy 85 manualnej to jest trudne. Obiecuje że następnym razem będę się bardziej starała na sesji:) (no właśnie bo dodam, że zdjęcia były zrobione tak o, bez przygotowania)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Kilka nowych:
65. s30@1.4

66. f85@1.7

67. f85@1.4

68. f85@1.4


Kilka fajnych kadrów z tej sesyjki straciłem przez niecelność sigmy i przez błędne potwierdzenia ostrości falcona przez k20d, stąd moje rozważania nad zmianą systemu. ;-)
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Jak k20 błędnie potwierdza ostrość to nie lepiej zainwestować np w MeSa rolkę provii i oddać do skanowania na np Nikonie 9000ed, albo na bęben. Poważnie piszę, jak tak robię, jakość super, co prawda nie mam Samyanga, tylko 135 3,5, ale na analogu wystarcza, bo można podejść bliżej i jest ładne rozmycie.
Pozdrawiam serdecznie
Piotr
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
Eldred, gdzie jest to miejsce z 65?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
To jest jedno z wejść do parku Puławskiego, nad ulicą, dokładnie Ci nie powiem, ale mogę się od Magdy dowiedzieć jeśli chcesz.
 
hetman  Dołączył: 09 Paź 2009
Eldred napisał/a:
To jest jedno z wejść do parku Puławskiego, nad ulicą, dokładnie Ci nie powiem, ale mogę się od Magdy dowiedzieć jeśli chcesz.


Jest to wejście od strony Biblioteki Miejskiej, mostkiem nad ulicą obok bramy rzymskiej, 68 jest naprawdę ciekawe
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
To uwazasz ze AF w innych systemach nagle rozwiaze wszystkie twoje problemy? Lepiej pomysl o analogu albo o matowce z klinem, wtedy bedziesz mogl sobie ustawiac ostrosc na uchu, na oku, nawet na wlosie i da ci to znacznie wieksza kontole nad zdjeciem niz jakikolwiek auto-hokus-pokus.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
radekone, już się bawiłem w analogi, nie wyobrażam sobie robić czymś takim komercyjnych sesji zdjęciowych.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Choroba, 20 lat temu się dało ;-)
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
plwk napisał/a:
Choroba, 20 lat temu się dało ;-)

Ba rok temu się dało, choćby wtedy jak robiłem plenerowe zdjęcia ślubne moją Bronicą. Jak ludzie zobaczyli czarno-białe powiększenia 30x30 to ochom i achom nie było końca. Może przerzuć się na średni format, teraz jest za grosze.
Pozdrawiam
Piotr
 

Kamil_Ch  Dołączył: 25 Paź 2009
68 - ładne GO
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Ostatnie zdjecia podobaja mi sie najbardziej ze wszystkich jakie tu umiesciles.
Najbardziej 65 i 68.
Na 68 moze troche za ciemno na wlosach.
Zerkne tu za jakis czas zobaczyc cos z canona.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
a więc coś z canona ;-)
69. to samo miejsce co 68 ale kiedy już zrobiło się źółto.


70. świetna 85/1.8 i to co lubię czyli portret pod światło.


71. i dla ochłody kolega z pracy także na 85/1.8
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
70 - super portret - tez lubię pod światło, 71- ostre to szkiełko.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, na 71 mina typu "bosz.. znowu wziął aparat" ;-)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
69.Dla mnie za ciemne,napis rozprasza,fajny kadr.
70.Ładne,też muszę spróbować "portretu pod światło".Trzeba czymś świecić?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach