Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
dybon, mario633, dzięki :-)


dybon a jak Ci się widzi ta współcześniejsza sesja? :->
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Na DG1 mogę patrzeć i patrzeć... super :-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Obie serie fajne, ale chyba pierwsza ciekawsza. W drugiej serii mam wrażenie że zgubiłeś ostrość na niektórych fotkach - no chyba że było to zamierzone działanie ;-) Generalnie podoba sie ...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
BartekKw napisał/a:
W drugiej serii mam wrażenie że zgubiłeś ostrość na niektórych fotkach
To niestety picasa, a może stety, hm.. no w każdym razie mam już darmowy serwer na oku i może niedługo zacznę prezentować zdjęcia jak należy :->
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Eldred napisał/a:
BartekKw napisał/a:
W drugiej serii mam wrażenie że zgubiłeś ostrość na niektórych fotkach
To niestety picasa, a może stety, hm.. no w każdym razie mam już darmowy serwer na oku i może niedługo zacznę prezentować zdjęcia jak należy :->


Spróbuj może na imageshack'u ??
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Eldred napisał/a:
dybon a jak Ci się widzi ta współcześniejsza sesja? :->


Nie obraź się (bo chyba na 2giej jest twoja kobieta). Pierwsza sesja wygląda jakby coś opowiadała, no nie wiem przyciąga uwagę i kadry i kolorystyka, druga już taka mniej tajemnicza, tym bardziej że ostrość cierpi szczególnie DG1-DG4, DG5-DG6 to nie twoje zdjęcia, DG7 najbardziej mi się podoba, ale szkoda że ostrość na ramieniu.
A co do modelki... świetna, ale nie staraj się starać za bardzo.

Co do numeracji, nie wydziwiaj, numeruj po kolei , 1,2, 3,..., łatwiej się pisze komentarze.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
dybon napisał/a:
Nie obraź się (bo chyba na 2giej jest twoja kobieta).
To nie jest moja kobieta ;-)

Pierwsza sesja była robiona w ciekawym miejscu a dziewczyna miała fajne ciuchy, druga już bardziej tradycyjna sesja, wiem że klimatem nie dorównuje pierwszej ale fotograficznie chyba nie jest tak bardzo dużo gorzej? (z Dagą jeszcze nie skończyłem, następnym razem będą klimaty mroczno-gotyckie, tylko jeszcze miejsce odpowiednie trzeba znaleźć ;-) )

Aha, ostrość na prawdę jest tam gdzie trzeba, mogę wysłać Ci pełne zdjęcie jeśli nie wierzysz to chyba wina picasy :-|

Numerację stosuję taką, żeby było wiadomo o co chodzi, i mi jest tak wygodniej bo DG oznacza Daga np. itd.
No ale w sumie mogę przy następnej sesji zacząć od "20" i jechać dalej bez przedrostków :->
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Sesja z Anią bardzo nastrojowa. Fotki-faworytki to 2 i 4. 2 kinowa, jak kadr z filmu. 4 - boskie światło, cudownie to zagrało, zgrabny kadr.
 

mic_kas  Dołączył: 11 Kwi 2008
Łukaszu czekamy na jeszcze ;-)
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Pierwsza seria zdjęc mi się podoba, fajnie oddany klimat i sceneria. Szczególnie przypadła mi do gustu 6. Inne , które mi się podobają to 3,5,7,11. :mrgreen: I ta sepia nawet pasuje do tej scenerii.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ok wrzucam kilka nowych z wczorajszego wypadu do lasu.
22.

23.

24.

25.

26.

27.
 

AreKc  Dołączył: 27 Cze 2008
Eldred napisał/a:
22.

Rewelacja.
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
arekc2000 napisał/a:
Eldred napisał/a:
22.


Rewelacja.


W rzeczy samej :-B

23. Podoba mi się choć minimalnie ściąłbym czuprynę i trochę pokręcił tym BW żeby ostrzejsze było ;-)
24, 25 i w sumie 26 nie bardzo rozumiem kadry. Nie są jakieś złe ale takie trochę bezpłciowe wg mnie.
27. Ok choć jest dość szeroko a przez to łagodnie i troszke mdło. Może bym lekko przekrzywił kadr i nieco ciaśniej przyciął żeby trochę pazura dać do zdjęcia. No ale to już moje osobiste przemyślenia bo samo zdjęcie jest ok. :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
arekc2000, dzięki :->
makak, czyli 23 generalnie trochę niżej?
24 wiem że kadr nie ten ale z innych względów to zdjęcie mi się podoba, jest zupełnie nieustawiane, a te wszystkie zgięcia dodają mu uroku imho.
Do 25 jakieś sugestie?
26 chciałem żeby było centralne, od taka panienka w lesie ;-)

Zdjęć z tej sesji mam dużo więcej nie byłem w 100% pewien które wybrać, zastanawiam się, może udostępnić link do wszystkich i poprosić o sugestię, powiedzmy które wybrało by się do pokazania...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred napisał/a:
22.
jest świetne - reszty dla mnie mogłoby właściwie nie być, choć gdybyś 22 nie pokazał, to też byłyby fajne, no ale tak
sam sobie jesteś winien :-P

makak napisał/a:
24, 25 i w sumie 26 nie bardzo rozumiem kadry. Nie są jakieś złe ale takie trochę bezpłciowe wg mnie.

bezpłciowe :?:

cholera, akurat tego bym o tych zdjęciach nie powiedział, na pewno nie o 24 i 26
no, może na 25 modelka wyszła trochę niekorzystnie w porównaniu do reszty
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
tylko 22... reszta mnie już później tylko rozczarowała... a zapowiadało się fajnie.
Na 27 to koszmarnie ostrość poszła rękaw kurtki, do kosza niestety. 26 na nogach ostrość?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Arti, jak zwykle rzeczowo i bezlitośnie, jest dokładnie tak jak napisałeś, rzeczywiście z ostrością nie jest idealnie trafione na tych dwóch, ale wybrałem je bo pod innymi względami mi się podobały, o kadrach byś coś powiedział? To wszystko są ćwiczenia i nauka dlatego nie wstydzę się ew. braków.

W ogóle to jak wam się podoba obróbka? Nie mam już triala lightrooma i używam tandemu Lightzone + Photoscape.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred napisał/a:
jak wam się podoba obróbka?

22 git, 24 w porównaniu z 22 trochę za żywe, ale może bez 22 odniósłbym inne wrażenie :-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Eldred, kadry?
22 centralny, ale jak genialny!
23 nie wiem. Całość mi po prostu nie bierze. Przeszkadz za jasny dekolt.
24 centralny a już bez sensu jest.
25 niby poprawnie w sumie, a nie bierze..
27 w sumie kadr jako taki, to jest poprawny. Ale tu znowu mi tło trochę za bardzo się świeci.
Wiesz, ja nie zawsze potrafię powiedzieć "przesuń w lewo i zrób stylowe bw", albo mnie coś kręci albo nie. A i wiesz co właśnie zauważyłem, bardziej mnie rusza w tym wypadku kolor, nie wiem czemu. ;-)
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Arti napisał/a:
22 centralny, ale jak genialny


Eldred

Mnie się bardzo ten kadr podoba (nazwany przez Ciebie "Panienka w lesie"). Gdydy tak jeszcze jakąś blendą poświetlić postać dziewczyny, to podręcznikowy kadr "osoba w lesie".Pozdrawiam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach