webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
Pentax SMC - K 200 F/2.5
Wlasnie kupilem, choc reka mi drzala ;)

Tak chwale sie, ale przy okazji - mial ktos ten obiektyw? Jak sprawuje sie optyka?
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Gratuluję :!:
Już długo się do niego przymierzam.
Jak dotąd ze skutkiem ... :evil:
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
wątek na temat

własnie dzisiaj własciciel wystawił na giełdzie, mam na niego ochotę ale nie wiem czy się załapie, a Ty swój gdzie kupiłeś?
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
dickkett: dziekuje, ale z kupionym wczoraj K35/2.0 moje plany zakupu tamrona 18-250 chyba pojda sie kochac ;)

i glowa do gory, w koncu znajdziesz ;)

predoo: ebay, 300Euro (ok. 1100PLN + wysylka z 50PLN) - wiec cena ogloszenia z gieldy jest jakby okazjonalna i mozna sie zabijac ;)))
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
no wiem, jednak nie sądzę aby Ci co sa przede mną przepuścili okazję,
szukałem an ebay ale jakos nie trafiałem
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
webjay napisał/a:
ale z kupionym wczoraj K35/2.0

Niezła sesja.
webjay napisał/a:
w koncu znajdziesz

Już parę razy znalazłem tylko nie chciałem znaleźć tyle ile chcieli.
webjay napisał/a:
i glowa do gory

To mam z reguły, do wielkoludów nie należę :mrgreen:
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
webjay napisał/a:
mial ktos ten obiektyw? Jak sprawuje sie optyka?

No mam go jeszcze, choć już nie długo. Optycznie wg mnie świetny, mechanicznie miód i malina. Jak się postarasz to CA można uzyskać imponujące, ale to chyba nie ujma dla szkła o tych parametrach i wieku. No i trzeba się postarać -na normalnych fotkach -miodzio.
Gratuluję zakupu!
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
Slava: dziekuje :) moglbys dziabnac kilka linkow do fotek online? w sumie znalazlem tylko 78 :) w calym necie i to pewnie nie jest wina malej dostepnosci tego szkla, ale moich umiejetnosci ich znalezienia ;) a doczekac sie nie moge wlasnych ;)

dickkett: sesja.. no tak. czasami nie potrafie sie powstrzymac ;) mam chytry plan, zeby miec najwieksza ilosc starych szkielek w PL... pewie to kwestia kilku lat zbierania, ale pozniej bede mogl otworzyc muzeum ;D (albo mauzoleum).
a odnosnie glowy - mam calkiem odwrotnie, bo przy wzroscie prawie 2m ciezko jest trzymac glowe do gory :D

predoo: ja trafilem na aukcje przypadkowo 3 dni temu - to naprawde chyba musi byc fuks, zeby cos takiego znalezc... jutro poniedzialek, moze sie uda ;)))) i choc to brzmi nielogicznie, to obu Wam zycze powodzenia z kupnie szkla od Slavy ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach