wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
[fotografowie] Znów spadły mi klapki - Viviane Sassen
Łojezu, coś pięknego. Niesamowity, mesmeryzujący materiał o Afryce, tajemniczy i magiczny - plus kawał dobrego fashionu na dodatek.



http://www.vivianesassen.com/

Spadają klapeczki!
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
materiał o Afryce, tajemniczy i magiczny


Ja tam widze tylko wykorzystanie, byc moze w zlym sensie tego slowa, nowej lokacji dla faszonu.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Błe, mnie się podoba i to bardzo; te projekty nie-faszynowe, afrykańskie to piękne spojrzenie. Wchodzi mi.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Mnie tam w sumie po obejrzeniu tego materiału żadne klapki nie opadły, na pewno jest kilka ujęć, kóre zatrzymują na dłużej
Z drugiej jednak strony nie uważam jak alkos, że jest to wykorzystanie w zlym sensie tego slowa lokacji dla tego typu fotografii.
Przypuszczam, że autorka może chciała być w jakiś sposób "oryginalna", bądź ewentualnie będąc w Afryce wykonała zdjęcia z których potem skleiła materiał.

Tak czy siak (jak to mówi czasem mój kolega :-) ) Dzięki Wojtku za linka :-B

 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Jezuniu, może babeczka tak po prostu widzi, nie trzeba być na siłę oryginalnym... Inne spojrzenie, to wszystko.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
wojtekk napisał/a:
Jezuniu, może babeczka tak po prostu widzi, nie trzeba być na siłę oryginalnym... Inne spojrzenie, to wszystko.

wojtekk, nie do końca to miałem na myśli. Rozchodziło mi się bardziej o formę realizacji projektu, jeżeli z góry był taki założony i stąd ta moja sugestia oryginalności, jeżeli oczywiście nadal mówimy faszon
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ja nie mówię, Alek mówi. Dla mnie między tym, co babeczka w faszyn robi a prywatnie jest gruba linia...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach