plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Problemem może być kupno jednej sztuki, bez problemu kupisz 10 kg.
 

karmazyn  Dołączył: 08 Sty 2010
plwk kupię 10 KG zostawię sobie garstkę a resztę w detalu po 3zł sztuka na allegro - za rok 645D powinien być mój 8-)

Tylko nikomu nie zdradzaj mojego planu...

EDIT:
Kończąc żarty pochwalę się, że kupiłem 40 sztuk 1/4", długości 3/4" (skrócić zawsze można), na imbus za niecałe 20$ z przesyłką, czyli wychodzi 1.50 zł sztuka, taniej niż na alledrogo a zapas z czasem się zagospodaruje.
 

pepe.szkiełko  Dołączył: 02 Maj 2010
Odgrzeję kotleta.

Kurcze właśnie szukam śrub do mocowania aparatów, ale żeby nie było tak kolorowo to śrubt te są potrzebne do systemu zabezpieczeń i mocowania aparatów na wystawie w sklepie przez co nie mogą być szersze w łepku niż 12-13mm. Standardowe śruby są plastikowe w efekcie czego albo urywa się sama śruba alo wyrabia się łepek i nie można jej wkręcic.

Czy śruby które nabyliście na na własny użytek mieszczę się może w moich wytycznych :?: :roll:

Pozdrawiam serdecznie. ;-)
 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
pepe.szkiełko napisał/a:
przez co nie mogą być szersze w łepku niż 12-13mm
:idea: jaki ma być ten łepek :?:
 
Jaroslavus  Dołączył: 26 Kwi 2008
Witam,

Gdzie we Wrocławiu można dostać śruby 1/4 cala ale o długości ok 4-5cm? Sklep żelazny koło dworca i hipermarkety objechane, niestety bez skutku, gdzie ich szukać? Kosmo polecił Fotomaster ale mówił, że kiedyś były tylko 9mm. Sprawa jest dość pilna, z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
Jarek
 

kacperAs  Dołączył: 01 Mar 2010
Jaroslavus napisał/a:
długości ok 4-5cm?
cięzko będzie kupic o takiej długości .
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
piotrecius napisał/a:
Co ciekawe śrubka jest na imbus i ta


kiedyś kupowałem na sztuki w Gdańsku w hurtowni śrub dla statków, bodajże: BUFAB Sp. z o.o. GDAŃSK, Sobieskiego, 21
 

gamic1  Dołączył: 29 Sie 2009
odgrzeję kotlecika:

dzisiaj w Oleśnicy (25km od wrocka) kupiłem 4 szt śrubek na 1/4 cala (taka jak w statywach do mocowania body).

Facet mówił, że ma karton już ze 4 lata i nie może sprzedać - bo to inne niż normalnie u nas stosowane.

Za 4 szt dałem 2,8zł...
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
W Pozku na Obornickiej jest sklep z różnymi śrubami, kupiłem od ręki.
Czas zakupów: 5 minut.
Czas dojazdu komunikacją miejską: >2h (a mieszkam relatywnie blisko) :mrgreen: - autem w 10 minut.
 
mdraht  Dołączył: 08 Lip 2008
Marooned, w którym miejscu na Obornickiej? :evilsmile:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Kruca bomba, to było ze 2 lata temu. Znalazłem na Google, pojechałem i mieli.
Tu coś znalazłem: http://www.cylex.pl/firmy...r-10399654.html ale włosa sobie wyrwać nie dam, że to był ten sklep. Patrząc na zdjęcia z satelity to raczej nie to. Nie mogę teraz namierzyć tego sklepu na Google :-( Pamiętam jak wyglądał sklep i dojście, ale przeszperanie przez Street View nie pomogło. Było to w zasięgu 5 minut piechotą od przystanków autobusowych, tyle w tej chwili umiem podać.
 
mdraht  Dołączył: 08 Lip 2008
ok, dzięki, będę szukał ;-)
 
rdto55  Dołączył: 20 Sty 2011
Przypadkowo trafiłem na temat potrzeb przejściówki statywonej;po usilnym poszukiwaniu kupiłem bodajże w ubiegłym,a może w 2010 roku 4 szt (kliknąłem zamiast 2 to 4 i poszło,ale to nie problem) przy okazji zakupu T 2 oraz płyty statywowej w którymś sklepów foto w Łodzi,a może Poznań (Rays...;czy któryś z podobnych(nie pamiętam,ale proponuję tam szukać). Bardzo dobre wykonanie,mosiądz z nacięciem na wkrętak;wykorzystałem 1 szt do Taira,a pozostałe 3 szt czeka,może wykorzystam,a może nie,czas pokaże.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach