eltomek  Dołączył: 20 Maj 2010
Monopod z gwintem 1/4" na cienkim końcu
Witajcie,
Szukam takiego monopodu, albo przedłużki monopodu jeśli taka w przyrodzie występuje, któreby miały gwint, najchętniej 1/4" na cienkim końcu. chciałbym go stosować jako wysięgnik do aparatu/kamerki. Czy wiecie czy i gdzie coś takiego można kupić? Są takie wysięgniki do kamerek na ok 90cm, ale mnie chodzi o konkretną, trwałą konstrukcję teleskopową.

Pozdrawiam,
Tomek
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Można zastosować coś takiego http://www.cyfrowe.pl/apa...8-1-4-cala.html lub poszukać tańszej przejściówki.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk, ja zrozumiałem eltomka w ten sposób, że on chciałby zamocować coś na cieńszym końcu monopodu. To raczej musi we własnym zakresie pogłówkować. Pzdr.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fakt, jeśli chce na cienkim końcu to musi zamówić coś na wymiar u znajomego tokarza.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ja sobie zaprojektowałem uchwyt na kijek (narciarski, ale na każdy pasuje) w programie 3D i znajomy druknął mi to na drukarce 3D. 3 dni temu uchwyt śmigał ze mną w dół stoków z zamocowaną kamerką.

Do lustrzanki co prawda mój byłby za słaby, ale nic nie stoi na przeszkodzie zrobić masywniejszą wersję albo zamówić go z aluminium.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach