Wybieramy 3 najlepsze prace w edycji
1
6% Complete
10 (6%)
2
6% Complete
10 (6%)
3
4% Complete
8 (4%)
4
1% Complete
2 (1%)
5
4% Complete
7 (4%)
6
4% Complete
7 (4%)
7
1% Complete
2 (1%)
8
6% Complete
11 (6%)
9
6% Complete
10 (6%)
10
16% Complete
27 (16%)
11
9% Complete
15 (9%)
12
8% Complete
13 (8%)
13
14% Complete
24 (14%)
14
2% Complete
4 (2%)
15
7% Complete
12 (7%)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
vesper, daj znać po ogloszeniu wyników na co głosowałaś. Bardzo jestem ciekaw czy dałaś mi "ptaszka" ;-)

A co do meritum dyskusji - jest to konkurs dla amatorów organizowany na forum dla amatorów więc nie rozumiem rozczarowania. Każdy rozumie temat po swojemu i wystawiając zdjęcia pewnie liczy się z tym, że może nie trafić w oczekiwania "jury". Jeśli nie trafi to powinien wyciągnąć wnioski. Przynajmniej ja tak postąpię. Na tym polega nauka.
 
FULL AMATOR  Dołączył: 05 Mar 2013
głosy 3 oddane
 

diablo1  Dołączył: 08 Kwi 2009
Przyznam szczerze,że pierwszy raz jest z czego wybierać!Gratulacje dla zgłaszających prace.
Ja nie chętnie coś wysyłam bo canon tutaj nie bardzo pasuje,ale podziwiam z przyjemnością...:)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
diablo, to konkurs dla forumowiczów, nie posiadaczów, podnoś nam poprzeczkę a będzie jeszcze lepiej
 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
diablo1, Nie wymawiaj się. Dawno Cię tu nie było tzn - nic nie pokazujesz. :-(
 

diablo1  Dołączył: 08 Kwi 2009
wyrzykus, bardzo chętnie zawalczę,tylko dlaczego miałbym podnosić poprzeczkę?jestem jak każdy inny!
maregoc, jeszcze troszkę i wrócę na stałe-to taka przymusowa przerwa ;)
dla Ciebie i Achmiela będzie specjalna fotka...
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
wyrzykus napisał/a:
Czy minimalna ma być ilość elementów zdjęcia, minimalny ma być kolor, motyw?


Tak.

wyrzykus napisał/a:
Czy ów motyw może się powtarzać, czy wtedy nie jest już minimalnym?


Może, czamuż by nie (patrz - fotki od Mygosi)?

wyrzykus napisał/a:
Czy może minimalizm określa jedynie prostotę formy fotografii, najbardziej bezpośredni przekaz, bez miejsca na iluzje i złudzenia?


I to, i to - zależnie od pomysłu/natchnienia.

Widzę, żeś się/żeście się strasznie obruszyli na moje pojedyncze zdanie, lekko psujące dobre samopoczucie - ale dla mnie tam "minimalizmu" tyle, co kot napłakał. Landszafty, po prostu landszafty. Tyle.


DeTe napisał/a:
A co do meritum dyskusji - jest to konkurs dla amatorów organizowany na forum dla amatorów więc nie rozumiem rozczarowania.


Grrrrrrr...... :evil:
Taaaa, jasne.... :(
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Mertz napisał/a:
Grrrrrrr...... :evil:
Taaaa, jasne.... :(

Oczywiście, lepiej siedzieć na dupie i nic nie robić, tak? Zawsze można powiedzieć, że jest się tylko krytykiem :-/
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
głos oddany
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
No i już wszystko jasne :-)
Teraz mam pytanko do krytyków - cóż takiego brakuje zdjęciu z pierwszego miejsca? Dlaczego Waszym zdaniem nie spełnia wymogów "minimalu"?
A może inaczej - czego ma za dużo?
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Autorzy prac:
1 DeTe
2 DeTe
3 fotolia
4 hiperfokalny
5 maregoc
6 maregoc
7 maregoc
8 olinmariusz
9 olinmariusz
10 wyrzykus
11 wyrzykus
12 lukarch
13 rimario
14 rimario
15 rimario
 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
wyrzykus, wyrazy uznania za zajęcie I miejsca (w pełni zasłużonego) i wdzięczności za " trud i zaangażowanie" w prowadzeniu konkursu. Pozdrawiam.
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Gratulacje dla zwycięzcy ! Od siebie zaś chciałbym podziękować za szczęśliwe 13 głosów ich autorom :-)
 

olinmariusz  Dołączył: 02 Sie 2012
Gratulacje dla autora wygranego zdjecia - brawo !!! Osobne gratulacje dla autora zdjecia,ktore zajelo trzecie miejsce :-B . W tej edycji byly naprawde fajne focie ;-)

[ Dodano: 2013-04-29, 22:41 ]
olinmariusz napisał/a:
Gratulacje dla autora wygranego zdjecia - brawo !!! Osobne gratulacje dla autora zdjecia,ktore zajelo drugie miejsce :-B . W tej edycji byly naprawde fajne focie ;-)
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Dziękuję bardzo za głosy na moje dwie prace i za udział w konkursie, ciężko mi w tej sytuacji oceniać, ale osobiście nie miałem żadnych zgłaszanych wyżej problemów ze zgłoszonymi zdjęciami. To, czy zdjęcie odpowiada tematowi jest sprawą bardzo subiektywną, w moim odczuciu wszystkie podejmują ten temat, choć faktycznie często w różny sposób. Ale to tylko sposób wyrazu, natomiast "minimalistyczny" charakter zachowuje zdecydowana większość zdjęć.

Osobiście uważam za świetne fotografie duet 1 i 2 no i mojego faworyta - 13. Trzecie zdjęcie Michaela Kenny też fantastyczne - szkoda że go nie ma na forum :mrgreen:
 

rimario  Dołączył: 03 Sty 2011
Gratulacje dla zwycięzcy i podziękowania dla głosujących.olinmariusz jak mnie miałeś na myśli to dziękuje.wyrzykus dziękuje za faworyta jak to o moim zdjęciu. Zawsze mam problem z szufladkowaniem moich prac może kiedyś się nauczę i wyślę na konkurs minimalistyczny-minimal.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
wyrzykus napisał/a:
Osobiście uważam za świetne fotografie duet 1 i 2

A bardzo dziękuję :-)
Jednak Twoja praca wymiata ponad wszystkie!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach