valdis62  Dołączył: 12 Cze 2006
instalka PPL - pomocy !
Witam
Ostatnio przytrafiła mi się konieczność reinstalacji systemu operacyjnego na moim kompie. Z przerażeniem stwierdziłem fakt, iż udało mi sie w niepojęty sposób "zawieruszyć" moją oryginalną płytę instalacyjną PPL-a. A właśnie ruszył ponownie RAW Challenge ....
Czy jakaś dobra dusza mogła by mnie wspomóc w jakiś sposób (ftp, możliwość wypożyczenia na 5 minut - jakby ktoś był z Warszawy, a najlepiej z Tarchomina 8-) albo inna inszość ...).
Będę bardzo zobowiązany :-B :-B :-B
Oświadczam, że jestem legalnym posiadaczem legalnie zakupionego K10 o numerze 2225688.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Valdis62, a może to pora na wypróbowanie czegos innego, niż PPL?
NIe wiem, czy ktoś już na forum o tym wspominał, ale są darmowe konwertery: RawTherapee czy SilkyPix Free.
 

valdis62  Dołączył: 12 Cze 2006
Michu, doskonale zdaję sobie z tego sprawę :-D Zresztą czasami używam zarówno RT jak i SilkyPixa, czasami używam ACR-a w PS-ie. Jak zależy mi na jakimś zdjęciu, zdarza się, że wywołuję w dwóch -trzech programach, porównuję wyniki i dalej pracuję nad tą wersją, która najbardziej odpowiada moim wyobrażeniom o końcowej postaci. Zresztą sam wiesz, że w zależności od kolorystyki i dynamiki sceny każdy konwerter da trochę inny wynik (zwłaszcza jak się pracuje na Athlonie :evil: )
No ale cóż, sam wahałem się czy pisać takiego posta na forum, zawsze rodzi to podejrzenia że ktoś chce wyłudzić dostęp do komercyjnego oprogramowania.
Nie pozostaje mi nic innego jak przypomnieć sobie gdzie mogłem wtrynić tę cholerną płytkę.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bez przesady, nikt Cię o takie świętokractwo posądzać nie będzie. Za chwilę pewnie uczynni warszawiacy rzucą się, by Ci udostępnić CDka. Sam możesz zaś napisać w tej sprawie do Apollo, myślę, że Ci prześlą oryginalną płytę z softem.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
valdis62, spoko, masz kadyszkę, to możesz używać. Jak nie znajdziesz - napisałbym do dystrybutora. Z tego, co wiem, w takich sytuacjach nie robią problemu i przysyłają płytkę. Apollo dydtrybuuje głównie sprzęt komputerowy, więc powinni być oswojeni z sytuacją :-)

[ Dodano: 2007-08-22, 12:00 ]
Michu, ugh, szybki jesteś.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
valdis62, po południu udostępnię Ci do ściągnięcia.
 

valdis62  Dołączył: 12 Cze 2006
Dzięki pomocy Zdano, sprawa załatwiona. Ogromne podziękowania.
Temat do zamknięcia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach