jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
wuzet napisał/a:
Czy zdjęcia które robimy w ramach tej zabawy, możemy pokazywać w innych miejscach ? Na naszym forum, na innych forach, na stronach, blogach, w wydawnictwach czy w galeriach i muzeach.
Można.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Tak się biłem z własnym lenistwem, ale szalę przeważyła awaria sprzętu :-/
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Dada napisał/a:
szybkiparowoz napisał/a:
padł światłomierz w Bessie,
szybkiparowoz napisał/a:
Nikon odmówił dalszej współpracy
Trzeba mieć Pentaxa 8-) .


Wczoraj padło mi lustro w MZ5n :!:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
rychu napisał/a:
Dada napisał/a:
szybkiparowoz napisał/a:
padł światłomierz w Bessie,
szybkiparowoz napisał/a:
Nikon odmówił dalszej współpracy
Trzeba mieć Pentaxa 8-) .


Wczoraj padło mi lustro w MZ5n :!:


Dlatego trzeba mieć kilka Pentaksów :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Fenol napisał/a:
Dlatego trzeba mieć kilka Pentaksów


Chłe, chłe - wczoraj sprzedałem uszkodzonego K10 :evilsmile:
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Mam jedno pytanie odnośnie regulaminu - na przykładzie: po zrobieniu regulaminowej rolki zaczynam kolejną i dobijam do połowy na koniec miesiąca. Zostaje wystrzelana w kolejnym miesiącu (granicę miesiąca kojarzę) wywołuję do 12 tegoż następnego miesiąca. Robię kolejną rolkę. (Sumarycznie wychodzi po 1,5 rolki na miesiąc). Czy zdjęcie z ,połówkowej‘ rolki będą mieściły się w regulaminie?
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Okazuje się, że stare dobre analogowe aparaty jednak nie są takie niezawodne? o-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Za trigerem, bo ja to już kończę czwartą rolkę czyli kwietniową :?: :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Na styczeń przypadają te klatki, które zrobimy w styczniu. Czy tak trudno zrozumieć?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Generic napisał/a:
Okazuje się, że stare dobre analogowe aparaty jednak nie są takie niezawodne? o-)


No co Ty, aparaty to złom jak wszystko inne, zarżnąłem około dwudziestu, w tym dwa pancerne Pentaxy 67, trzy nikony F80, dwa F100, jednego Nikona D700 (cyfra), Fuji GSW 690 i reklamówkę kompaktów w tym leica Minilux, Yashica T4, Ricoha Gr itp nie tanie wynalazki.

[ Dodano: 2015-01-09, 22:35 ]
jorge.martinez napisał/a:
Na styczeń przypadają te klatki, które zrobimy w styczniu.


Jaaaa, to strasznie długo, i mało, że tylko jedna na miesiąc, to jakby móc tylko raz w miesiącu, tego no ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
karmazyniello, Ty nie jesteś reprezentatywnym użytkownikiem aparatów :-P
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
karmazyniello napisał/a:
Generic napisał/a:
Okazuje się, że stare dobre analogowe aparaty jednak nie są takie niezawodne? o-)


No co Ty, aparaty to złom jak wszystko inne, zarżnąłem około dwudziestu, w tym dwa pancerne Pentaxy 67, trzy nikony F80, dwa F100, jednego Nikona D700 (cyfra), Fuji GSW 690 i reklamówkę kompaktów w tym leica Minilux, Yashica T4, Ricoha Gr itp nie tanie wynalazki.


Bez urazy, ale Ty na tym polu jesteś chyba szczególnym przypadkiem o-)

Porządny mechaniczny aparat powinien niby jak porządna mechaniczna maszyna do szycia albo zegarek - przy odpowiednim serwisowaniu pociągnąć tyle co właściciel albo dłużej. Złomowatość chyba wynika jak zwykle z braku tego odpowiedniego serwisowania.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Albo niewłaściwej obsługi :-P Aparat zasadniczo służy do robienia zdjęć. :mrgreen:


karmazyniello napisał/a:
zarżnąłem około dwudziestu, w tym dwa pancerne Pentaxy 67, trzy nikony F80, dwa F100, jednego Nikona D700 (cyfra), Fuji GSW 690 i reklamówkę kompaktów
To już tylko Zenit Cię ratuje.
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Albo camera obscura zrobiona z tytanu ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Dada napisał/a:
Albo niewłaściwej obsługi Aparat zasadniczo służy do robienia zdjęć.


Hmm, zdarzyło mi się Nikonem F3 trzepnąć kogoś w łeb w samoobronie, ale poza wgiętym gwintem w 28/3.5 AIS nic się nie stało, aparat oczywiście padł, ale długo potem, po jakiejś dwustenej rolce.
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
'Dawaj aparat!'
MASZ! *łupnięcie w głowę*

Wiem, że Ci pewnie nie było do śmiechu, ale wyglądać musiało to bosko :evilsmile:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Dobrze, że Nikonem. Pentaxem 67 mógłbyś zabić. Albo Zenitem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach