Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
[Aspius] Rozmaitości
Zwykle mam swoim zdjęciom tyle do zarzucenia, że nie poddaje ich pod ocenę innych. Może to jednak błąd ...
#1


na początek ;)
Grzesiek
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No. Przynajmniej zaczyna się coś dziać na forum. I mam nadzieję, że drętwe gadki o puszkach i szkiełkach zostaną zrównoważone filozoficznymi traktatami o fotografii.
A Ty Aspius nie świruj, tylko dokarmiaj forum takimi zdjęciami.
Podoba się. Spojrzenie, ziarenko, tonacja. Tylko trochę czapka wprowadza jakieś takie rozdarcie wewnętrzne.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
bardzo mi sie podoba, chyba pod każdym względem
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
Gratulacje! Niesztampowy portret to prawdziwy skarb. IMHO można się co najwyżej pobawić z kadrem, bo kompozycja mi jakoś się nierównoważy... ale nie jestem mistrzem kompozycji, więc nie potrafię powiedzieć co dokładnie mi nie pasuje...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
podoba mi się.... !-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Aspius napisał/a:
Może to jednak błąd ...

i tu Ci przyznaję racje :-D
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Zaskoczyliscie mnie komentarzami. Bardzo mi milo oczywiscie, ale nie da sie ukryc, ze tak sie jakos miodnie zrobilo :-P ... Przy nastepnej fotce bardziej sie postaram ;)
Grzesiek

[ Dodano: 2007-10-03, 00:36 ]
To teraz coś w kolorze i z cyfry. Taki trochę eksperyment ;)
#2


Grzesiek

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ładne ;-)
Niech zgadnę - Drwa?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Troszkę zbyt mało czytelne brzegi (zbyt ciemne, ale ciut). Dość dramatyczna ta woda.... A efekt robi dobre miejsce tych wirów.... Ta woda płynie!
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Dokładnie jest to Płociczna, dopływ Drawy. Przepiękna rzeka, taka na prawdę dzika, nie tknięta prawie ludzka ręką. Te pale to resztki starej wegorni... budowli jak sama nazwa wskazuje służącej do odławiania węgorzy... ;) Z Drawy tez coś mam ale jeszcze nie przygotowane ;)
Grzesiek
 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
Na poczatku myslalem ze to jakis dym, mgla - a to woda w potoku zdjecie moim zdaniem zmusza do myslenia. Bardzo mi sie podoba ;-)

Ps. Pamietasz jaki czas migawki uzyles bo nie moge tego odczytac z exifow dzieki za info z gory ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Aspius, a ten portret to na czym robiony?
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Pentaxowiec, czas był 1,5 s mam jeszcze na innych czasach to samo ujecie, ale ze sie tak wyraze, mniej poetyckie jest ;)

djack, ME, 50/1,7 i jesli dobrze pamietam t-max 400 wolany i skanowany w rosmanie ;)

Grzesiek
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
1 bw mi się podoba i spokój tego zdjęcia, tak technicznie ględząc, to trochę za dużo ramienia na pierwszym planie
2 o to lubię, moje klimaty.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
To teraz coś z serii makro ;)
#3


Grzesiek
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Aspius, przesunąłbym głębię ostrości na kolegę/koleżankę pajączka. Tonacja kolorystyczna bardzo smaczna.

Pozdrawiam,
Kytutr
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Kytutr, niestety pan/pani pajączkowa nie była zbyt chętna do współpracy wciaż uciekała z głębi ostrości ;) inna sprawa, że daleko nie miała ;). Nie ma co mówić ale pierwszy raz robiłem takie przyrodnicze makro i chylę czoła wszystkim, którzy się w takiej fotografii specjalizują. To na prawdę kawał ciężkiego chleba ;) Ale podoba mi sie pewnie jeszcze wrócę do tego ;)
Grzesiek

No to może tym razem coś z archiwum ;)
#4


Grzesiek

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Aspius, to pole namiotowe naprawde fajne. podobaja mi sie kolorki i kompozycja. Fajny klimat
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Ale dziwne, ale fajne.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
te namioty to tak na prawde spadochrony. Zdjecie zrobione było w Rewie oni tam uprawiali tak zwany kitesurfing...fajny i widowiskowy sport... u mnie w galeri wisi jeszcze kilka innych juz fotek z tego wypadu ;)

kitesurfing z Rewy

Grzesiek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach