JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
I szósty!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Aleś umoczyła. Było siedzieć cicho w kąciku, a nie pchać się na chór. Teraz szukaj filara pani Kołkowska :-P
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
tref napisał/a:
Było siedzieć cicho w kąciku
Po ostatnich dwóch fotowyzwaniach powtarzam to sobie 7x dziennie :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
jorge.martinez, może zdarzyć się, że listopadową fotkę podeślę dopiero we wtorek. Może być ?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
powalos napisał/a:
Może być
Spoko.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
jorge.martinez, właśnie się zorientowałem, że dziś już 12 a ja jeszcze nie wywołałem negatywu. Czy mógłbyś (i pozostali die hardzi oczywiście) poczekać do czwartku wieczorem? Wcześniej niestety nie dam rady się wyrobić a bardzo nie chciałbym odpaść.
 
milewski01  Dołączył: 02 Sie 2014
Mój negatyw właśnie się suszy, więc takie opóźnienie też jest mi na rękę... :oops:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ja muszę zdjęcie jeszcze wybrać... ale doślę też - oczywiście poza konkursem - zaległe zdjęcie październikowe :-)

Za to chyba zdecyduje się jednak na FA35/2 w przyszłym roku. Skoro już biorę korpus z AF, to niech i obiektyw ma ten AF ;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Fenol napisał/a:
FA35/2

:-B

Fajne szkiełko, ale na następną edycję zmieniam ogniskową. :-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
bakulik, ja też co rok zmieniam ogniskową - 35mm jeszcze u mnie nie było. A patrząc na Twoje zdjęcie myślę, że obiektyw da radę ;-)

A Ty co tym razem szykujesz?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ja tym razem planuję coś manualnego, ale mam dylemat: czy iść szerzej w 28 mm czy raczej w standardowe 50… Zastanawiam się też, czy robić, jak obecnie, zdjęcia różne, czy też jakiś cykl. Chcę też zmienić film. A konkrety zdradzę przy zapisach. ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Mnie 28 zmęczyło strasznie. Za szeroko. Dużo lepiej mi się pracowało z 50, choć czasem było znów za wąsko... może 35 to będzie dla mnie złoty środek :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Złoty środek to 43 8-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
43 jeszcze nie mam, mógłbym podpiąć co najwyżej DA40ltd ;-)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Fenol napisał/a:
43 jeszcze nie mam, mógłbym podpiąć co najwyżej DA40ltd

O - to, to.
Ja też myślę o 40 ale manualnym naleśniku.
Tylko nie wiem jeszcze do czego go podpinać - ME Super czy MZ-s
:mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja się zastanawiam czy nie zgłosić czegoś takiego:
To maleństwo, bez lampy mieści się na dłoni i w kieszeni koszuli. :-) ;-) Tylko znowu zero kontroli nad głębią, migawką itd.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
powalos, P E T A R D A ! ! ! :!:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Prawie jak Minox :mrgreen: albo Ricoh FF-1 :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
kojut, jest taka szansa :-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Fenol napisał/a:
Mnie 28 zmęczyło strasznie. Za szeroko. Dużo lepiej mi się pracowało z 50, choć czasem było znów za wąsko... może 35 to będzie dla mnie złoty środek

To ja już pośrodku byłem, teraz nie wiem, w którą stronę się przesunąć, bo po prostu chcę zmienić spojrzenie. 28 mm jest dla mnie ok, ale wiadomo, że nie do wszystkiego. 50 mm to niby standard, ale jak coś jest do wszystkiego, to… wiadomo. ;-)

powalos napisał/a:
A ja się zastanawiam czy nie zgłosić czegoś takiego

Ja myślałem o Olympusie XA (dalmierz, preselekcja przysłony), ale że jest kultowy, to i kultowe ma ceny jak na kompakcik…

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach