Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Żyjemy w XXI wieku, interaktywny dostęp do dóbr kultury oraz TFUrczości i takie tam... Mam więc pytanie do wszystkich wiernych czytelników przygód inspektora K. (wszystkich pięciorga...), związane z tym, że w mojej chorej wyobraźni zrodziły się dwa scenariusze aktualnej opowieści i walczę sam ze sobą (na razie przegrywam 3-2...), którą zaimplementować...

Wolicie:
1. tradycyjnie, w atmosferze południowoirlandzkiej szkoły kryminału, okraszonej odpowiednią dozą głupawki?
2. hardkorowo (przy czym nie idzie o ten rodzaj hardkoru, o którym myślisz, SlicaR :evilsmile: )

Może jakąś ankietę zrobić? Ktoś umie? :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ankieta na 10 dni (czas trwania mogę zmienić) http://pentax.org.pl/view...1292353#1292353
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Apas napisał/a:
Żyjemy w XXI wieku, interaktywny dostęp do dóbr kultury oraz TFUrczości i takie tam... Mam więc pytanie do wszystkich wiernych czytelników przygód inspektora K. (wszystkich pięciorga...), związane z tym, że w mojej chorej wyobraźni zrodziły się dwa scenariusze aktualnej opowieści i walczę sam ze sobą (na razie przegrywam 3-2...), którą zaimplementować...

Wolicie:
1. tradycyjnie, w atmosferze południowoirlandzkiej szkoły kryminału, okraszonej odpowiednią dozą głupawki?
2. hardkorowo (przy czym nie idzie o ten rodzaj hardkoru, o którym myślisz, SlicaR :evilsmile: )

Może jakąś ankietę zrobić? Ktoś umie? :mrgreen:


A o jakim hardkorze myśli SlicaR ? - odpowiedź ułatwi na co się zdecydować w głosowaniu ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trochę niepewności i nieprzewidywalności :evilsmile:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Tak to nie głosuję :-?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ale kolację zjesz :roll:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Ale nie będę miała wpływu na to, co stanie się z książką :-( SlicaR, powiedz proszę :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ale chociaż nie będziesz głodna :-P
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Wrr :evilsmile:
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
0bleblak napisał/a:
Ale nie będę miała wpływu na to, co stanie się z książką :-( SlicaR, powiedz proszę :-P


Moja droga O - wpływu na to, co sie stanie z ksiażką i tak mieć nie będziesz, bo książki nie ma i raczej nie będzie (choć kto wie, na tym forum już nie takie rzeczy się działy :-D ). Możesz mieć natomiast wpływ na poziom głupoty, jaki Wam, drodzy czytelnicy, zaserwuje autor...
I nie gnęb, proszę biednego SlicarA, bo ta moja sugestia to była - że zacytuję pana Donalda T. - taka 'męska rozmowa w szatni' z mojej strony, a na kolegę SlicarA jako adresata padło z racji sympatii, jaką go darzę :-D . On bidny nie tylko na granicy tkwi, to jeszcze sie zastanawia - o co biega? :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Autor też niech zje kolację.
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
plwk napisał/a:
Autor też niech zje kolację.

Piotrze, czy ty już dziś coś zjadłeś :mrgreen: ?
Apas napisał/a:
0bleblak napisał/a:
Ale nie będę miała wpływu na to, co stanie się z książką :-( SlicaR, powiedz proszę :-P


Moja droga O - wpływu na to, co sie stanie z ksiażką i tak mieć nie będziesz, bo książki nie ma i raczej nie będzie (choć kto wie, na tym forum już nie takie rzeczy się działy :-D ). Możesz mieć natomiast wpływ na poziom głupoty, jaki Wam, drodzy czytelnicy, zaserwuje autor...
I nie gnęb, proszę biednego SlicarA, bo ta moja sugestia to była - że zacytuję pana Donalda T. - taka 'męska rozmowa w szatni' z mojej strony, a na kolegę SlicarA jako adresata padło z racji sympatii, jaką go darzę :-D . On bidny nie tylko na granicy tkwi, to jeszcze sie zastanawia - o co biega? :-D

Wcale bym się nie zdziwiła, gdybyśmy na kolejnym PPD stali już z książką pod pachą, w kolejce po twój autograf ;-)
Ale ja SlicaR nie gnębię, tylko proszę taktownie i z wdziękiem :mrgreen: Ok, to będzie co będzie, zagłosuję tak, jak czuję.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
0bleblak napisał/a:
Piotrze, czy ty już dziś coś zjadłeś :mrgreen: ?

Owszem, Marlenko :-D
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
0bleblak napisał/a:

Piotrze, czy ty już dziś coś zjadłeś :mrgreen: ?


Bardzo fajnie Ci to wyszło, bo chyba obaj z plwk mamy tak samo na imię :-D


0bleblak napisał/a:

Wcale bym się nie zdziwiła, gdybyśmy na kolejnym PPD stali już z książką pod pachą, w kolejce po twój autograf ;-)
.

Jeśli to miałoby mi zapewnić obecność na PPD to trudno, poświęcę się i rozdam parę autografów - na książkach, koszulkach, biustach i pośladkach. A nawet permanentnym markerem na matrycach, a co mi tam :-D
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Nasz szanowny Autor rozprawia tutaj o stopniu absurdu, do jakiego posunie się w kolejnych odcinkach. Znając jego przebiegłość i poczucie humoru, podpowiedź zawarł w samym pytaniu, a 0bleblak nawet ją przytoczyła:
0bleblak napisał/a:
myśli SlicaR

Hahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bardzo dobre! :-B
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
SlicaR napisał/a:
Nasz szanowny Autor rozprawia tutaj o stopniu absurdu, do jakiego posunie się w kolejnych odcinkach. Znając jego przebiegłość i poczucie humoru, podpowiedź zawarł w samym pytaniu, a 0bleblak nawet ją przytoczyła:
0bleblak napisał/a:
myśli SlicaR

Hahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bardzo dobre! :-B


Ekscelencjo, jeśli dobrze pojąłem, to za subtelność autoironicznego dowcipu nalezy Ci się spore piwo :-B
Zwłaszcza, że owo wysublimowanie przeczy stawianej tezie :-D
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
:evilsmile: Apas, :-B
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
SlicaR napisał/a:
Nasz szanowny Autor rozprawia tutaj o stopniu absurdu, do jakiego posunie się w kolejnych odcinkach. Znając jego przebiegłość i poczucie humoru, podpowiedź zawarł w samym pytaniu, a 0bleblak nawet ją przytoczyła:
0bleblak napisał/a:
myśli SlicaR

Hahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bardzo dobre! :-B

Czyżby twoje myśli kosmato-hardkorowe były :-P ? I dlaczego Apas czyta w twoich myślach :roll: ?
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Kosmate? Nie, nie broń boshe. Po prostu "SlicaR myśli" to piękny oksymoron jest :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Apas jest medium, zanim się zalogujesz wyłącz logiczne myslenie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach