powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
wuzet, irek83, :-B :mrgreen:
No przecież on może przyjść do mnie i sobie skanować na mojej Minolcie mały obrazek, a na swoim wypasionym Epsonie średni i duży format. ;-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Bardzo kreatywna interpretacja warunków licencyjnych, nie powiem ;-)
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Już nie kombinujcie. :-| To i tak nie ma sensu, bo w licencji jest zresztą napisane, że można zainstalować program na czterech komputerach, które są używane przez członków rodziny i nie więcej niż jedną osobę spoza niej. Licencje nie przenoszą się również wraz ze zbyciem komputera - są powiązane z osobą a nie ze sprzętem.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Czyli wystarczy udowodnić że jesteś członkiem.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
wuzet napisał/a:
Czyli wystarczy udowodnić że jesteś członkiem.

Gatunku.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Nie od dziś wiadomo, że wszyscy Polacy to jedna rodzina.
 

smigacz74  Dołączył: 03 Paź 2017
.... no i lipa, wróciłem z wyjazdu a skaner Reflecta ProScan 10T znikł z półek obserwowanego przeze mnie sklepu, nie dość, że taniego to jeszcze salon pod samym nosem. Pozostaje zakup przez Amazona ale skaner okrojony o oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 12 lub o prawie 400 zł drożej w sklepie internetowym polskiego dystrybutora ale z załączonym Adobe Photoshop Elements 12.
No to mam dwa pytanka:
1. Czy warto dopłacić te 400 zł do Adobe Photoshop Elements 12, czy to w mojej walce ze skanami użyteczne? (Na szybko zerknąłem w internecie, ponoć 1200 zł)
2. Czy w ogóle powinienem przejmować się oprogramowaniem skanera, jeżeli jest mi potrzebny jedynie do zeskanowania negatywu do formatu Raw celem dalszej obróbki zdjęcia w dowolnym graficznym programie na moim komputerze?
Przypominam, że nie miałem nigdy styczności ze skanerami, tym bardziej skanowaniem negatywów, stąd moje pytania są tak banalne.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
smigacz74 napisał/a:
Czy warto dopłacić te 400 zł do Adobe Photoshop Elements 12

To żadna okazja, tyle kosztuje, kupowany samodzielnie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach