Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
1027 liter. Policzyłem.
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Michu, :-B
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Michu napisał/a:
1027 liter. Policzyłem.

Było zapytać...
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Apas napisał/a:
Idę psa wyprowadzić...

No tak... po takim wywodzie - już czas :mrgreen:
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Apas jesteś w mylym błędzie! Pani od magla potwierdza: tu się nie plotkuje.

Źródło:
https://biznes.trojmiasto.pl/Ostatni-taki-magiel-w-dzielnicy-Znany-lokalnie-i-zagranica-n120300.html
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Dziesięć przykazań ma 279 słów. Deklaracja Niepodległości Stanów Zjednoczonych 300 słów. Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie przewozu cukierków karmelkowych 25 911 słów...
A na następcę K3II czekam z niecierpliwością.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
apemantus, ja zaś czekam aż będziesz się pozbywał stopki, przynajmniej pierwszego członka ;-)
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
rychu, Ty chyba wieczystą dziurę zafundowałeś sobie w stopce, którą sobie boldem zapychasz.
Ten F 24-50 był przecież do kupienia w swym czasie (na znanym portalu na A) i to bodaj nie od byle kogo, tylko od kolegi Grzechotnika.
Wiadomo, od niego prawie nówka...
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
rychu,
"pierwszego członka" chyba sobie zostawię.
Z naciskiem na "chyba".
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
apemantus napisał/a:
Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie przewozu cukierków karmelkowych 25 911 słów...

Czymże to jest przy Mahabharacie... tyle że tematyka miałka :-P
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Penteusz napisał/a:
dziurę zafundowałeś sobie w stopce, którą sobie boldem zapychasz

Na razie zalewam ;-)
apemantus, trzymam Cię za tą chybę :-D
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Michu napisał/a:
1027 liter. Policzyłem.
Czuwaj!
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
CP+ 2018 lada moment, więc powoli pojawiają się bardziej wiarygodne plotki.
Zbierając, co po innych forach piszą ludzie, którzy zwykle wiedzą, co piszą.
Z wypowiedzi gościa, który zwykle podpisuje się jako Asahi Man i od lat wydaje się być dobrze poinformowany.
Pentax K3 III na razie nie będzie. Następcą K3 II miał być KP i przez kilka dni był, ale jak zobaczyli opinie ludzi, to z tego oświadczenia się wycofali i zaczęli pracować nad modelem lepszym, niż KP. Tyle, że nie wiadomo jeszcze, kiedy się pojawi.
Parę tygodni temu miał być update firmwae'u do K1 wprowadzający coś nowego (ale nikt nie chce powiedzieć, co). Ale Ricoh się w ostatnim momencie z niego wycofał. Na moje oko wygląda tak, jakby zdecydowali jednak nowych funkcji w K1 nie dawać, żeby ludzie chętniej kupili K1 II.
A na dniach ma pojawić się zapowiedź aparatu poziom wyżej, niż K3 i KP, ale nie z matrycą APC (nigdzie chyba nie padło słowo Fullframe, ale cóoż by innego, skoro na pewno też nie 645), czyli zapewne K1 II.
Pojawił się też nieoficjalny teaser.

Ze zdjęcia można zgadywać, że oficjalny pojawi się wkrótce. Ludzie to rozszyfrowują jako 18 lutego, ale według mnie raczej chodzi o luty 2018, bo 18 lutego to niedziela, więc dzień wolny, więc nie robi się wtedy oficjalnych zapowiedzi, bo się do pracy nie przychodzi. No chyba, że to oznaczenie modelu, będzie K0218?
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
matkus napisał/a:
Ludzie to rozszyfrowują jako 18 lutego, ale według mnie raczej chodzi o luty 2018,

na "optycznych" jegomość napisał ,że w 2218 roku. Jednak nie brałbym tego na serio bo z jego postów wynika ,że ktoś rzucił w niego pentaxem i trafił boleśnie, tak nie lubi tej marki
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
matkus napisał/a:
Pentax K3 III na razie nie będzie. Następcą K3 II miał być KP i przez kilka dni był, ale jak zobaczyli opinie ludzi, to z tego oświadczenia się wycofali i zaczęli pracować nad modelem lepszym, niż KP. Tyle, że nie wiadomo jeszcze, kiedy się pojawi.

To byłoby posunięcie na miarę możliwości tej firmy.
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
idzi napisał/a:
matkus napisał/a:
Ludzie to rozszyfrowują jako 18 lutego, ale według mnie raczej chodzi o luty 2018,

na "optycznych" jegomość napisał ,że w 2218 roku.
Może chodzi o to, że ten aparat będzie miał technologię rodem z roku 2218?
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
matkus napisał/a:
Może chodzi o to, że ten aparat będzie miał technologię rodem z roku 2218

Aparat połączony z jaźnią i drukarką, która będzie drukowała fotki takie jak podsuwa w danej chwili wyobraźnia.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Przed 218 jest 0, więc może chodzić o technologie zza ośmiu tysiącleci.
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
matkus napisał/a:
Z wypowiedzi gościa, który zwykle podpisuje się jako Asahi Man i od lat wydaje się być dobrze poinformowany.
Nowy "teaser" od tego gościa :mrgreen:

Nowa puszka ma mieć wg niego... świetny algorytm rozpoznawania twarzy.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
fuen napisał/a:
Przed 218 jest 0, więc może chodzić o technologie zza ośmiu tysiącleci.

Będzie sobie można wydłubać Oczko w konkursie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach