Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Ja co najwyżej do Biedronki. Za to bez tlenu - powietrze w Bielsku nienajlepsze.

Robert  Dołączył: 19.11.2006
Kuba Nowak napisał/a:
Robert chyba odebrałeś to zbyt osobiście.

Skądże, sam najczęściej dżwigam za dużo. Szczególnie z Biedronki. Po prostu nie mogłem przepuścić okazji do kontynacji zrzędzenia :oops:

fuen  Dołączył: 13.11.2012
Enzo napisał/a:
Za to bez tlenu (...) w Bielsku nienajlepsze.

Byłem kiedyś w kiedyś w Bielsku Białej, więc nie bujaj, bez tlenu niedasie!

Właśnie sobie przypomniałem, dlaczego tak naprawdę kupiłem tego fuja - jechałem w Rodopy, a pętaks w tym samym czasie do Francji :-D

greentrek  Dołączył: 14.08.2012
Enzo napisał/a:
Za to bez tlenu - powietrze w Bielsku nienajlepsze.

fuen napisał/a:
Byłem kiedyś w Bielsku Białej, więc nie bujaj, bez tlenu niedasie!

No i właśnie dlatego Enzo cały czas na głodzie - jest nadzieja że tylko tlenowym... ;-)
A w temacie - po prostu idąc w góry trzeba przyjąć założenie że TO JEST MĘCZĄCE samo z siebie, pewnie ze smyrfonem trochę mniej niż z MF, ale zawsze [kieeedyyyyś rozważałem nawet łażenie z Psixem, ale na szczęście nie było mnie na niego stać]. Trzeba to po prostu zaakceptować i się przygotować, a nie od razu robić rewolucję w sprzęcie [który się posiada i lubi] i we własnej kieszeni. Ja bym zaczął od poprawy wytrenowania, bo to najzdrowiej i w ogóle się przydaje :-) oraz od optymalizacji tego co się poza foto zabiera ze sobą. A więc przede wszystkim odpowiedni wielkościowo i technicznie plecak, ciuchy, inny szpej - tu naprawdę można zaoszczędzić kilka kilogramów [kiedyś nosiłem latarkę na 6xR20 - teraz małą LEDową czółkę]. Stworzyli nawet całą "filozofię" Light&Fast która ma zatwardziałych wyznawców, tacy potrafią odłamać rączkę szczoteczki do zębów by oszczędzić kilka gram :-P Nie namawiam do naśladownictwa, ale możliwości manewru są naprawdę spore. I dopiero gdy wszystko zawiedzie, a nadal ciąży, zacząłbym myśleć nad wymianą sprzętu/systemu. Przy okazji, pewnie w tem czasie zdążyłby się już zestarzeć "moralnie" więc opory mniejsze :-?

RPM  Dołączył: 28.07.2010
Jak czasem zwiedzam (po płaskim i wodą) to na wycieczkach używam luszczanki i smyrofona. Czasem nawet to samo ujęcie z jednego i z drugiego. Ze smyrofona - bo jest gotowe od ręki żeby się podzielć (na FB) a z luszczanki bo zazwyczaj jest dużo lepsze od strony technicznej.

tref  Dołączył: 05.09.2006
fuen napisał/a:
Właśnie sobie przypomniałem, dlaczego tak naprawdę kupiłem tego fuja - jechałem w Rodopy, a pętaks w tym samym czasie do Francji
Jedźmy do Paryżewa, nasze Pętaksy już tam so. ;-)

fuen  Dołączył: 13.11.2012
Paryż, Francja.

Ewentualnie wycieczka do Iraku ;-)

greentrek  Dołączył: 14.08.2012
To ja poproszę do Bagdad Cafe 8-)

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
Z Babilonu widzę że świeże bo ten asfalt w zeszłym roku wylewali ;-)

Mirek  Dołączył: 12.06.2006
Robert napisał/a:
albo stara sigma z foveonem

Qrde! Robert, nie obrażaj Sigmy :evil:

Skocz do: