szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Hultaj! :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Watek jest, tylko ewoluuje - teraz szukam rakiet śnieznych, gdy zamiecie i zawieje ;-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Gorzej będzie jak zawieje, a nie zamiecie. :mrgreen: :-P

[ Dodano: 2018-10-09, 22:21 ]
Google+, czy już o tym słyszeliście :?:

http://next.gazeta.pl/nex...=a&s=BoxBizLink
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Historia poranna, czyli sztuka wyborów

Przejście podziemne w centrum miasta. W odległości 4-5m od siebie stoją dwie postaci w uniformach. Po lewej panczur z irokezem jak szczotka do kaloryfera, w czarnej skórze z wielkim białym A na plecach, spodniach wytartych jak w znanej piosence i glanach, których stan świadczy o kilkukrotnym przemierzeniu globu wzdłuż i wszerz. Niezbyt wyraźnie, acz donośnie wyrzuca z siebie egzystencjalne pytanie:
- Co ty tu robisz?
Jego odbiorcą jest stojący po stronie prawej młody, ostrzyżony na krótko ochroniarz w dość schludnym mundurze, bojówkach włożonych w błyszczące czarne buty wojskowe i z jakimś narzędziem typu środek przymusu bezpośredniego za pasem.
- Stoję, od trzech miesięcy tu robię - odkrzykuje dając przechodniom znać, że sprzeczny wizerunek obu panów łączy jednak jakaś więź.
- To bez sensu! Ale jak na ciebie to i tak długo! - słychać rzuconą zachrypniętym głosem prawdę, która niekoniecznie miała zostać poznana przez wszystkich przechodniów.
I nagle, mimo, że minąłem ich już ładnych parę kroków temu dociera do mnie:
-Wiem!
Teraz mijam innych mieszczuchów pędzących do pracy i przelotnie patrząc w oczy na wzajem zadajemy sobie pytanie: A my?
Sztuka wyboru polega na osadzeniu nieznośnej lekkości bytu w realiach szarej codzienności.

Miłego ranka!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Piękne napisane...
Pewnie na forum filmowym zrobiłbyś z tego krótką etiudę dokumentalną, a na forum fotograficznym reportaż na Grand Press Photo...
A nie, czekaj...
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Czego to ludzie nie wymyślą…
Cytat
Aplikacja Krokus umożliwia wykonanie odbitek tradycyjną metodą w ciemni za pomocą telefonu. Zdjęcia wykonane telefonem lub przeniesione do jego pamięci możesz wyświetlić na papierze światłoczułym.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.schoen.krokusfree
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ale to chyba papier nie może być większy niż ekran telefonu. czy jak to ma wyglądać?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
bakulik napisał/a:
Czego to ludzie nie wymyślą…

Qrde, a dopiero co kupiłem głowicę multigrade, niech to ... :-D
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Rivelv, trza smartfona wcisnąć w powiększalnik. ;-)



http://krokus.schoen.pl/
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Tylko trzeba go najpierw dobrze w utrwalaczu wymoczyć. 8-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jakiś przebrzydły moderator usunął mi post. Zastanawiam się jaką strategię obrać - przemyśleć jaka była treść wstawionego dowcipu i uznać, że regulaminowo mógł podlegać moderacji, czy walić od razu z fochem i pretensjami na stronę główną?


:evilsmile: :mrgreen: ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref, to zależy, czy przejawiasz skłonności do autoagresji bądź autodestrukcji.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tref napisał/a:
Jakiś przebrzydły moderator

Może admin i nie napisał dlaczego.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Autoregeneracji autoregresji.

Czy mogę wstawić ten dowcip w jakimś innym wątku, żeby zdenerwować i dopiec tym zzieleniałym moderatorom, którzy uzurpują sobie prawo do dbania o porządek?

;-)

Oczywiście żartuję, jeśli ktoś miałby wątpliwości. Po prostu usunięcie mojego postu mogłoby przejść niezauważone, a przecież nie wolno kasować postów ;-) a niechaj narodowie wżdy postronni znają, ze posty trefa również z forum tego znikają.

 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Aaaa, to oto chodziło - że admin, niby wielki i wszechmocny, ale też czasem musi siusiu, a wtedy jego posty... siup!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Aaaa, to oto chodziło - że admin, niby wielki i wszechmocny, ale też czasem musi siusiu, a wtedy jego posty...
ciach sekatorem!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ma szczęście, że posty :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Sołtys w serialu ;-) (zakładam że to on a nie jego sobowtór)
Od 7:20

https://player.pl/seriale-online/19--odcinki,4814/odcinek-332,S04E332,121817
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Się w brodę uzbroił...
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach