RPM  Dołączył: 28.07.2010
Na portalu na O i Twarzoksiążce jest 50-500 OS HSM w naprawdę dobrej cenie (i ludzie się nie zabijają o nie)...

ZbyszekB  Dołączył: 27.09.2010
Cytat
Na portalu na O i Twarzoksiążce jest 50-500 OS HSM w naprawdę dobrej cenie (i ludzie się nie zabijają o nie)...
Z bagnetem K? Jeśli tak to wcale się nie dziwię.

rychu  Dołączył: 08.10.2006
teta napisał/a:
muszę rekompensować sobie przemożnym sentymentem do systemu.

Tym chyba zdjęć nie porobisz? :mrgreen:

RPM  Dołączył: 28.07.2010
ZbyszekB napisał/a:
Cytat
Z bagnetem K? Jeśli tak to wcale się nie dziwię.

Moim zdaniem to nienormalne - cena jest o 15, 20% niższa niż zazwyczaj.

Może problem to że to jest lokalne (Polska). Koneserów takich obiektywów w Polsce jest niedużo. A tak naprawdę to jest oferta tego samego egzemplarza.

Zbyszek  Dołączył: 19.10.2006
Mam i używam Sigmę 120-400, głównie do pokazów lotniczych. Wersja jeszcze ze stabilizacja optyczną, miałem też wersję bez. Najwięcej zdjęć z 400 mm, wbrew temu co czytałem nie tak źle na długim końcu. Robiąc ze statywu np krajobrazy wolę robić na ręcznym ostrzeniu, wg mnie nieco lepiej niż na AF. Próbowałem delikatnych korekt i większej różnicy nie widziałem. Biorąc pod uwagę cenę to brak uwag. Jeżeli jesteś zainteresowana to podaj namiary na pw to podeślę Ci kilka zdjęć i sama ocenisz.

gonia65  Dołączyła: 06.08.2008
Zbyszek napisał/a:
Mam i używam Sigmę 120-400, głównie do pokazów lotniczych. Wersja jeszcze ze stabilizacja optyczną, miałem też wersję bez. Najwięcej zdjęć z 400 mm, wbrew temu co czytałem nie tak źle na długim końcu. Robiąc ze statywu np krajobrazy wolę robić na ręcznym ostrzeniu, wg mnie nieco lepiej niż na AF. Próbowałem delikatnych korekt i większej różnicy nie widziałem. Biorąc pod uwagę cenę to brak uwag. Jeżeli jesteś zainteresowana to podaj namiary na pw to podeślę Ci kilka zdjęć i sama ocenisz.

Fajnie, chętnie zobaczę jak się spisuje, bo ja do krajobrazu, ptaków i zwierzątek biegająco - fruwających. Pisz na: mbuz@wp.pl

Skocz do: