pawelb  Dołączył: 20 Lut 2007
Usunięty post
Dzień dobry,
napisałem post, że mam do oddania przeterminowane (ale trzymane w lodówce) slajdy. Post został usunięty, bez słowa wyjaśnienia.

Ponieważ dość dawno mnie tu nie było, zanim napisałem post przeczytałem regulamin i nie znalazłem tam informacji, że nie można zamieścić ogłoszenia o oddaniu czegoś - tylko ogłoszeń kupna/sprzedaży. W moim poście było wyraźnie napisane, że mam slajdy do oddania.

O co więc chodzi?
 
Oczekuje na akceptację
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Dzień dobry. Kilka dni temu, zniknął mój komentarz pod jednym z dowcipów (Może kawał jakiś). Wyglądał tak: :mrgreen: :-B , więc chybanie naruszal regulaminu? Wczoraj, (w Dzień walki z cenzurą w internecie :mrgreen: )zniknął mój post, w temacie Kolory zimy. Wydaje mi się, ze licznik postów dodał te dwa posty do poprzednich , jednak po kilku godzinach posty zniknęły. Poproszę grzecznie o wyjaśnienia.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W tej chwili nie potrafię wyjaśnić. W archiwum nic nie znajduję.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
apemantus, ja rutynowo wygaszam wszystkie komentarze w dowcipach, które nie są dowcipami. To jeden z nielicznych wątków bez OT na tym forum i tego będę pilnował :evilsmile:

O kolorwach zimy nic nie wiem.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Ale pod ostatnim dowcipem, oprócz mojego (usuniętego) komentarza, są jeszcze dwa inne i "mają się dobrze " :-P
Kolory zimy, były na pewno. Byłem wczoraj na szachach u kolegi i pokazywałem mu w telefonie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Racja.

Ogólnie to nie polecam pisać postów składających się li tylko z emotikonek. Ja je z reguły wygaszam, jako nic nie wnoszące do dyskusji i nabijanie sobie postów ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
apemantus, mówisz o jakimś innym poście w kolorach zimy niż ten który tam jest?
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Magia Panie! Widzę go. Ale słowo harcerza (nie byłem), że rano nie było.
Co do postów z samych emotikonów, zgoda że niewiele wnoszą. Są jednak najprostszym sposobem wyrażenia uznania. Faktem jest, że może to być irytujące, jeśli ktoś pomyśli " o nowy kawał jest, zajrzę " , a tu tyko piwko ktoś postawił za poprzedni, już przeczytany...
Dzięki za wyjaśnienia!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Na pewno był rano jak napisałeś tego posta (sprawdzałem).
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
apemantus, ja rutynowo wygaszam wszystkie komentarze w dowcipach, które nie są dowcipami.

Oo pacz, to nie wiedziałem :oops:
apemantus napisał/a:
Ale pod ostatnim dowcipem, oprócz mojego (usuniętego) komentarza, są jeszcze dwa inne i "mają się dobrze "

Już się usunąłem byłem :oops: :-B
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
sołtys, Nie ma to jak samokrytyka! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach