Soosa  Dołączył: 10.04.2009
@PiotrK. - no widzisz, u mnie problemy z celnością fokusa w K-5 spowodowały że tym aparatem nie dobiłem do 5k zdjęć...

PiotrK.  Dołączył: 30.05.2017
Ja chyba nie bardzo rozumiem co to jest ten legendarny AF Pentaxa, bo 'wszedłem w system' na etapie K-70 :)

kerad  Dołączył: 02.08.2006
To teraz możesz mieć okazję dowiedzieć się co to jest ten legendarny solenoid :evilsmile:

PiotrK.  Dołączył: 30.05.2017
K-70 też na niego cierpi? Do tej pory nie słyszałem...

mrnobody1  Dołączył: 04.05.2016
niestety tak, juz kilka osób o tym wspominało. To jest paranoja,że do tej pory tego nie naprawili...

Rivelv  Dołączył: 17.08.2008
Mi w K70 przeszło 20k i problemow na razie nie widac

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
PiotrK. napisał/a:
Ja chyba nie bardzo rozumiem co to jest ten legendarny AF Pentaxa, bo 'wszedłem w system' na etapie K-70 :)
Ja również nie bardzo czaję, chociaż mam całkiem stare, jeszcze "tamte" Pentaksy ;-) Czasem chybiają, ale żeby narzekać na jakąś notoryczną loterię trafi / nie trafi - to nie, nie dramatyzujmy, nie taki diabeł straszny... ;-)

[ Dodano: 2019-12-01, 23:25 ]
Chyba powinienem zmienić awatar - dodać jakieś różowe okulary, czy co... :mrgreen:

Myślę że to raczej dostateczny brak dostatecznych umiejętności amatorskiego amatora fotografii jakim jestem.

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
Soosa, to kupiłeś w końcu jakiś obiektyw? Mnie już się wszystko pokręciło... ;-)

FA 50/1.4. Pobawilem sie chwile i stwierdzilem ze na razie DA 35 nie potrzebuje - moze kiedys.

Skocz do: