campanelli  Dołączył: 11 Paź 2009
Dobry wieczór. Mam nadzieję, że to pytanie spełnia regulamin tej konkretnej dyskusji:)
Nabyłem ostatnio dla mojej małżonki bardzo mało używanego (matówka i lustro bez grama paproszków) Pentaxa K-50. Jak nowy. Niestety, bardzo szybko poszedł solenoid i zainwestowałem w naprawę 375 zł (naprawa + kurier).
Żona chyba zraziła się do fotografii, a że nie chcemy mieć w domu dwóch identycznych K-50, to tego najładniejszego chciałbym sprzedać.

Pytanie do Was: jaka według Was jest rozsądna cena na naprawionego Pentaxa K-50 z gwarancją na jeszcze 5 miesięcy (serwis foto dał 6 miesięcy na solenoid)?
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
To ja się może pochwalę ostatnim zakupem via OLX: K7 + 16-50 + 50-135 (uszkodzony, nie działało w ogóle ostrzenie, ani AF ani MF) + Tamron 90/2.8 za 2300,-.
50-135 jest już w opto-technice, mam diagnozę i wycenę (mogę podać dla zainteresowanych), czekam na naprawę.
Wg mnie w/w mieści się temacie tego topicu :)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Fajny zakup. Gratuluję.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
W x-kom, K-70 + 18-55mm z kodem promocyjnym "wiosna" za 2499zł.
Niestety na KP, czy też zestaw z 18-135mm kod nie działa.
Jest jeszcze Ricoh GRII za 1900zł.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
I też w x-kom baterie do GR II i III za 49 złotych (oryginalne).
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
w końcu kapneli się ze baterie do Olympusa pasuja?

no a mi wyszukuje tylko baterie do GRII i to po 199 zł
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
ale to bateryjka do GRII do GRIII jest DB-110
powiadacie Kumie że one bedą pasować?

i jaki to tajny Kod?
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Rivelv napisał/a:
i jaki to tajny Kod?

Pisałem wyżej: "wiosna"
Jak już tak wymieniamy wszystkie oferty, to jest jeszcze torba Pentax na lustrzankę za 69zł, ale nie są podane wymiary, więc nie wiem czy tylko aparat z kitowym obiektywem się zmieści, czy coś więcej.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
gebi, kurde
przepraszam ale twój wpis mi się schował widziałem tylko ten fuena
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Jeśli ktoś z rodaków jeszcze siedzi za granicą, to do zakupionego do 31marca K1-II można otrzymać gratis HD 35mm/1:2, a do Pentaksa KP, albo K-70 obiektyw DA 50mm/1:1.8.
Niestety promocja według regulaminu nie obowiązuje w Polsce:
https://lenspromotion.ricoh-imaging.eu/en/promotion-terms-and-conditions-en.html
(Austria, Belgium, France, Germany, Ireland, Luxembourg, Switzerland, The Netherlands and the United Kingdom)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
cyt. The Free Lens Promotion only applies to products which have been supplied and distributed by Ricoh Imaging Europe S.A. within the eligible countries, namely Austria, Belgium, France, Germany, Ireland, Luxembourg, Switzerland, The Netherlands and the United Kingdom

Dzięki gebi, za tą informację.
Tak się buduje "markę". To pokazuje również gdzie i na kim tkzw. europa zarabia.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
rychu napisał/a:
Tak się buduje "markę". To pokazuje również gdzie i na kim tkzw. europa zarabia.
Jak Europa? To tylko firma Ricoh.
No ale szkoda, że promocja nie dla nas :-(
 
Rejan  Dołączył: 17 Sie 2019
Sklep VKfoto.cz też ma tę promocję, do KP i K-70, czyli Praga i okolice też są "eligible".
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Rejan, dzięki za cynk.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Do środy K-1 jest za 5899 zł w RTV EURO AGD. W sumie taka cena za FF, zwłaszcza takiego, to szaleństwo :P

https://www.euro.com.pl/l...dy-pentax.bhtml
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Opcja ałtletowa też jest niezła...
 

zawile  Dołączył: 08 Mar 2009
Bardzo mocno zastanawiam się nad tą obniżka. A właśnie padła mi Ka piątka...
Warto?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
zawile napisał/a:
Warto?

Jeśli nie przeszkadza Ci jego waga i wymiary, nie potrzebujesz AF-C, masz obiektywy do małego obrazka i komputer który poradzi sobie z dużymi plikami.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo, przepraszam, czy masz K-1 i używałeś z nim trybu AF-C?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach