apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Drukarka Canon G 640
Cześć,
Przymierzam się do zmiany drukarki. Dotychczas używałem tylko do faktur i jakiś firmowych druków, ale stara już niedomaga (drukarka, oczywiście) i pomyślałem o czymś co i zdjęciom w miarę podoła. Skusiła mnie Canon G 640. Bo 6 kolorów tuszu a i cena 799 PLN i w perspektywie jakis cashback... Słowem, dla mnie wygląda atrakcyjnie, ale ja się nie znam.
Ktoś ma? Poleci/zniechęci?
Zobowiązany się poczuję.
 
josio  Dołączył: 20 Lut 2012
Używam G540 - nie mam porównania do innych ale rezultaty potrafią pozytywnie zaskoczyć (używam oryginalnego papieru foto od canona )
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trzeba ją oprofilować dla używanego papieru i będzie bardzo dobrze.
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
6 tuszy i w dodatku chromalife'y. Nie blakną tak łatwo.

Przyznaję się, że trochę namęczyłem się z instalacją oprogramowania - ale jak w końcu się udało, to drukarka działa stabilnie, ze wszystkimi funkcjami (skanowanie też).
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
bogdanm napisał/a:
Przyznaję się, że trochę namęczyłem się z instalacją oprogramowania
To trochę mnie "nastraszyłeś", jutro odbieram, a ja bardziej analogowy jestem :-)
 

bogdanm  Dołączył: 01 Mar 2007
Ja chyba poległem przy pierwszej konfiguracji z komputera. Jak się przerzuciłem na komórkę, to już poszło :-D
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Mnie jakoś poszło. :mrgreen: . Wydrukowałem dwa zdjęcia w formacie A4 (na papierze Canona) i na razie jestem bardzo zadowolony. Mam kilka zdjęć z bardzo dobrej drukarki (chyba 12-kolorowej) , wypuszczę te same u siebie i porównam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach