marichi25  Dołączył: 08 Paź 2006
[marichi25 ] Zdjecia z Kanii / Tanzanii
Witam serdecznie.

Zapraszam do obejrzenia fotogalerii z podrozy po wschodniej Afryce i czekam na opinie.

www.kenia2007.com.pl

Na razie sa tam tylko poczatkowe zdjecia z Nairobi oraz z safari w Masai Mara, gdyz tutaj w Tanzanii trudno jest znalezc stosunkowo szybkie lacze internetowe i wysylanie strasznie sie dluzy. Jak tylko wroce do Polski to dodam fotografie z innych regionow - ze wspinaczki na Kilimanjaro, z Zanzibaru etc.

Mam jeszcze pytanie i prosbe o pomoc. Podczas trekingu na Kilimanjaro, na wysokosci ponad 4 tys m. moja karta pamieci SanDiska 4GB przestala sie odczytywac (podczas robienia zdjecia aparat wyrzucil mi komunikat - blad karty pamieci). Nie moge jej juz teraz odczytac ani na moim aparacie, ani na aparacie kolegi, ani na komputerze w kafejce. Jak mozna uratowac zdjecia z tej karty? Trzeba ja oddac do jakiegos specjalisty w kraju? Znacie kogos, kto sie tym zajmuje? I czy to droga usluga??

Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrowienia,
Dominik
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Z przyjemnością obejrzałam te z ludźmi i miejskie. Może dlatego, że to coś innego niż zazwyczaj widzi się z Czarnego Lądu i okolic.
 

UAz  Dołączył: 27 Kwi 2007
Pogoogluj "odzyskiwanie danych". Jedno z pierwszych: www.ontrack.pl
Nigdy nie korzystałem z takich usług, ale raczej bedzie drogo. Nie wiem też czy akurat ta firma odzyskuje z kart pamięci. Może warto najpierw zerknąć co na to SanDisk.

pozdrawiam
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
E tam nie ma takich miejsc "... jest Lądek, Lądek Zdrój..." naprawdę pikne okoliczności przyrody
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Re: Zdjecia z Kanii / Tanzanii
marichi25 napisał/a:
(podczas robienia zdjecia aparat wyrzucil mi komunikat - blad karty pamieci). Nie moge jej juz teraz odczytac ani na moim aparacie, ani na aparacie kolegi, ani na komputerze w kafejce. Jak mozna uratowac zdjecia z tej karty? Trzeba ja oddac do jakiegos specjalisty w kraju? Znacie kogos, kto sie tym zajmuje? I czy to droga usluga??

miałem to samo, też na wyjeździe. Wtedy padł mi 1 bank pamięci i udało mi się odzyskać tylko połowę zdjęć, czyli te z drugiego banku, ale przyczyną może też być zły wpis w taplicy informacji o plikach - taka tablica partycji z HDD. Wtedy można odzyskać wszystkie. Jak wrócisz to się odezwij.
 

Piotr  Dołączył: 24 Kwi 2006
gratuluję, bardzo fajme zdjęcia
 

marichi25  Dołączył: 08 Paź 2006
Witam!

Ostatnio zaktualizowałem stronę www.kenia2007.com.pl
na której umieszczam zdjęcia z mojego pobytu w Kenii i Tanzanii.

Są już do wrzucone zdjęcia z parków narodowych Masai Mara, Nakuru i Amboseli.
Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia i wyrażenia opinii.

Teraz zabiorę się za katalogi z fotami z Kilimanjaro.

:-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach