Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
7. - masz rację że ci się nie podoba
8. - całkiem OK, dobrze skadrowane
9. - dobry kadr, nawet ciekawe
10. - najlepsze z całej serii, może brakuje ostrości na twarzy, ale to drobiazg, po prostu dobre zdjecie
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
konopia napisał/a:
9. specjalnie dla sołtys, "akademik" z oddali

hiehie dzięki :mrgreen: chociaż na tym zdjęciu wygląda jakby się obalił, bo olimp czy kapitol to są najwyższe na miasteczku akademiki, ale na tym gdzie widać go tylko kawałek (czyli nie widać, że jest bardziej "poziomy" niż "pinowy") to dizajnem rzeczywiście przypomina te agiehowskie 8-)


("Literka A, literka G, literka H" jak AGH. Kto tych literek nie szanuje niechaj się w **** pocałuje :mrgreen: )
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
konopia, 8-ka bardzo fajna, 10 bardzo fajna :-) Fajniejsze niż te pierwsze. Ogólnie to tak - ja też przekonuję się, że im mniej "domówionej" przez autora ideologii, tym bardziej się zdjęcia ludziom podobają. Forumowe TKT było tu dla mnie dobrą szkołą. Nie zmienia to faktu, że wciąż strasznie trudno jest samemu ocenić, co się spodoba, co nie. I tak kombinuję, nie wiem czy słusznie: Zdjęcie musi działać obrazem "od pierwszego wejrzenia", bo jak nie, widz nie da mu szansy na wejrzenie drugie i trzecie i na nic cały wysiłek. Te ostatnie fotki właśnie są proste, ładne, przykuwają na moment uwagę, może nic tam więcej nie ma, ale wrażenie zostawiają pozytywne. Te pierwsze - na odwrót :-) Tak ja to widzę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach