wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
spekulanci to ludzie którzy kombinują co kupić żeby dało się zaraz sprzedać z dużym zyskiem.
A takie leici kupują ci którzy już się dorobili i tylko śpią, jedzą i raz dziennie lugują się na konto by zobaczyć jak im saldo rośnie. I tego ci i sobie życzę.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
wkt napisał/a:
A takie leici kupują ci którzy już się dorobili i tylko śpią, jedzą i raz dziennie lugują się na konto by zobaczyć jak im saldo rośnie. I tego ci i sobie życzę.

Oj, nie życz mi tak źle.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:
guerilla napisał/a:
130metrów kwadratowych 50 metrów od plaży na Majorce kosztuje 1mln złotych :_))

Taa... na ktorym pietrze? 12? ;-)


dom panie, dom.

polska ma pokopane ceny nieruchomości :_)
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
lilipaski to jest źle? Jeść, spać i pić dobre piwo! Czy można sobie wyobrazić coś piękniejszego? :-)

 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
wkt napisał/a:
lilipaski to jest źle? :-)

Fatalnie. Zważywszy na Twoje nieprawdzie wyobrażenie ludzi zamożnych. To, czego mi życzysz, to raczej życie dorobkiewicza.

[ Dodano: 2007-11-18, 21:34 ]
Na brak snu i jedzenia natomiast i teraz nie narzekam. A na konto loguję się nie częściej, niż dwa razy w roku.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
guerilla napisał/a:
dom panie, dom.

I cale szczescie :-) Bo te blokowiska na niektorych wybrzezach to mi troche warszawski ursynow przypominaja :->
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Jak się ustawia ostrość w rangefinder-ach takich jak Leica czy Epson ? W lusterku jest ten plus że patrzę przez obiektyw a w celownikowym ? Nigdzie nie mogę na necie znaleźć opisu/obsługi takiego aparatu a jestem bardzo ciekaw.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
dan, Dzięki wielkie, bardzo fajna stronka... Jakoś jej nie mogłem trafić googlując :-|
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
widzieliście już?
http://www.allegro.pl/ite...szewskiego.html

w dwa dni 10 tys.
nieźle

g.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Eee, ja bym nie chcial tej lejki - Tomaszewski nie jest az tak dobrym fotografem, zebym ze spokojem ducha robil zdjecia aparatem z napisaem "property of Tomasz Tomaszewski". Jak na razie to tez nie jest jakas oszalamiajaca cena, bo uzywana M7 w dobrym stanie, niewiele mniej kosztuje. Poobserwuje sobie aukcje - zobaczymy jak zdeterminowany jest polski snobizm ;-)

dz.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
dzerry, ja w sumie też bym jej nie kupił - ostatnio mam faze na aparaty jak najtańsze. Właśnie obserwuje coś za 10 zł :mrgreen: :mrgreen:
Podoba mi się twoje podejście, że kupuje się aparat, żeby robić nim zdjęcia :)
Ale chyba jesteś w mniejszości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

g.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
gilby napisał/a:
Podoba mi się twoje podejście, że kupuje się aparat, żeby robić nim zdjęcia :)

To o dzerrym jest? Naprawdę? Ta... kupuje aparaty, żeby nimi zdjęcia robić... no kto by pomyślał :evilsmile:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
gilby napisał/a:
Ale chyba jesteś w mniejszości


W małej, ale silnej mniejszosci :evilsmile:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
gilby napisał/a:
dzerry, ja w sumie też bym jej nie kupił - ostatnio mam faze na aparaty jak najtańsze. Właśnie obserwuje coś za 10 zł
A ja sobie kupilem Lejke za 70 zl ;-)

dz.

[ Dodano: 2007-12-07, 13:55 ]
matb napisał/a:
To o dzerrym jest? Naprawdę? Ta... kupuje aparaty, żeby nimi zdjęcia robić... no kto by pomyślał
E tam. Wlasnie policzylem ile mam aparatow w domu i wyszlo mi, ze tylko 14, z czego 2 w drodze ;-) Oprocz tych co w drodze, zdjec nie robie tylko dwoma z nich, bo sa zepsute :-P

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Bylo :-P

http://manufactura.home.p...=154331𥫛

Poza tym topic powinien byc w "Innych systemach" :-P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
A ja sobie kupilem Lejke za 70 zl

a ja Lejek za 5 :-P ... tylko mocowanie ma jakieś z niczym niekompatybilne :roll:
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
sołtys napisał/a:
tylko mocowanie ma jakieś z niczym niekompatybilne

Ależ ono jest kompatybilne z większością szkieł na płyny szlachetne. :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
A ja sobie kupilem Lejke za 70 zl

a ja Lejek za 5


Bwahahahahah bwah :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach