W "dogrywce" głosuję na zdjęcie numer
3
52% Complete
9 (52%)
6
47% Complete
8 (47%)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Kategoria 2: dla uczestników I Summer Pentax Day 2007
W kategorii 2: dla uczestników I Summer Pentax Day 2007 najwięcej głosów otrzymało zdjęcie:
3:
którego autorem jest
Matb


3:


Zdjęcia pozostałe:
1:

2:

4:

5:

6:

 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Uwaga! Uwaga!
Achtung! Achtung
Uważajta! Uważajta!



W związku z tym, że dwa zdjęcia (numer: 3 oraz numer 6) w kategorii drugiej otrzymały taką samą ilość głosów przeprowadzona zostanie dogrywka.

Głosowanie zakończy się jutro późną nocą.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mam nadzieję, że po zakończeniu konkursu będzie można znowu oglądać wszystkie prace? Chętnie sobie je odświeżę znając wyniki.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Maciek, to zrobie w takim razie tak, że zdjęcie, które otrzyma najwięcej głosów będzie na górze strony, a reszta pod spodem .. dobry pomysł :-B
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Uwaga! Uwaga!
Achtung! Achtung!
Uważajta! Uważajta!


W kategorii 1: dla uczestników I Summer Pentax Day 2007 najwięcej głosów otrzymało zdjęcie numer
3
[fanfary, konfetti, tłumy szaleją]
którego autorem jest
Matb
[fanfary, konfetti, tłumy szaleją]
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Wygrałem? Naprawdę??? :shock: Ja cie piernicze.... :roll:
No to dziękuję wszystkim, którym się ślimak spodobał. A także tym, którym się nie spodobał :-B
Szczerze powiedziawszy, nie umniejszając pozostałym pracom z tej kategorii, to w innych kategoriach poziom był chyba wyższy. W każdym razie fotka z ewidentnie nietrafioną ostrością raczej nie miałaby szans na wygraną :evilsmile:
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Gratulacje matb, nie wykręcisz się od postawienia piwa i zaprezentowania wygranej torby na PPD :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach