eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
Kolejny mikro wypad - Wrocław
Hej,

jakiś czas temu na DGFie podałem pomysł spotkania w okolicach L'Eclerca (Wrocław) jest tam stara ceglana hala, której dni świetności dawno przeminęły. Ponieważ 5-10.06 wygrałem wyjazd służbowy, proponuję tak może w środę, przed Bożym Ciałem zrobić wieczorny najazd...

14. czerwca - w okolicach godziny 20.
czekam na info. (prosze rówież na priv <emil/GG> - bo na forum nie zawsze mam czas)

[ Dodano: 2006-08-19, 23:22 ]
Ponieważ poprzedni termin nie doszedł do skutku ponawiam

poniedziałek 21-08, w okolicach 18. planujemy pofotografować starą halę koło L'Eclerca, o ile nas nie pogonią

pre-skład:
Jo-La i eR (na liscie zgłosił się jeszcze Maciek)

jak ktoś ma ochotę się podpiąć to zapraszam na godzinę 18. - punkt zbiorczy Parking L'Eclerc

czekamy na odzew
eR
--
quod scripsi, scripsi
Radek
mr.p(at)op.pl
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
witam

widze, że post stary, ale ja jestem nowy i też z Wrocławia, więc jak by coś sie kręciło to bym był chętny, zawsze to bezpieczniej łazic ze sprzętem w kilka osób.
pozdrawiam
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Szczegolnie bym sie pisal, gdyby ktos mogl przyniesc kasetke na takie spotkanie... laze od jakiegos czasu po wroclawskich marketach bo chcialem sobie pomacac.. no i nigdzie nie maja :(
pozdrawiam
Grzesiek Łącki
 
xonil  Dołączył: 24 Wrz 2006
Ja mieszkam koło tej hali :-) . Kiedyś robiłem tam zdjęcia. teraz ogrodzili to trochę ale można bez problemu wejść od tyłu (czyli tej części hali która znajduje się bliżej torów). Kiedyś było więcej hal ale wyburzyli :evil: . To były zakład naprawy taboru kolejowego. widziałem że zdjęcia stamtąd wygrało jakiś konkurs ale nie pamiętam już jaki.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Tamten spot juz sie odbyl u eR-a nawet wisza fotki z hal :).. teraz to co najwyzej mozemy pomyslec nad czyms calkiem nowym :)
pozdrawiam
Grzesiek Łącki
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Aspius napisał/a:
Szczegolnie bym się pisal, gdyby ktos mogl przyniesc kasetke na takie spotkanie... laze od jakiegos czasu po wroclawskich marketach bo chcialem sobie pomacac.. no i nigdzie nie maja :(


Bo nie trzeba łazić po marketach, tylko iść do porządnego sklepu foto (bynajmniej nie Fotojoker).
Kasetkę macałem na Odrzańskiej 24-29/2 (tam gdzie Sigma).
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
emigrant napisał/a:
Kasetkę macałem na Odrzańskiej 24-29/2 (tam gdzie Sigma).


zaczalem od marketow :) Odrzanska miala byc nastepna w kolejce :) ale jeszcze nie zdazylem dotrzec.. jednak teraz jak juz wiem ze jest... hmmm.. moze jutro znajde czas :)
Pozdrawiam i dziekuje za namiar :)
Grzesiek
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
Aspius napisał/a:
Tamten spot juz się odbyl u eR-a nawet wisza fotki z hal :).. teraz to co najwyzej mozemy pomyslec nad czyms calkiem nowym :)
pozdrawiam
Grzesiek Łącki


teraz jest kolejne spotkanie - 14.09(sob). o 6.00 przy "Powodziance" bedziecie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach