piotreksu  Dołączył: 07 Paź 2007
[piotreksu] Pierwsze moje fotografie na tym forum
1.

2.

Pentax K100d obiektyw Kit.
Pozdrawiam i proszę o krytyczne uwagi.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
1. jedno z nielicznych zdjęć kotów które nie jest słodkie aż do przesady. Podoba mi się.
2. Pomyliłeś święta ;-) Ładny bokeh
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
1. nic specjalnego, no wiemy juz, ze masz kota
2. słabe, poza tym pasuje na dzis jak (Lepiej nie mowić)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Gringo napisał/a:
1. nic specjalnego, no wiemy juz, ze masz kota
2. słabe, poza tym pasuje na dzis jak (Lepiej nie mowić)

ad1 ja nie wiem czy to kot piotreksu
ad2 to dziś można tylko renifery? nie każdemu te święta kojarzą się z radością i to pewnie z różnych powodów
zdrowia i radości mimo wszystko życzę
 
piotreksu  Dołączył: 07 Paź 2007
Gringo - kot nie jest mój:) Zauważony przypadkiem podczas niedzielnego wypadu z aparatem w oknie starej kamieniczki. Jeśli chodzi o zdjęcie nr. 2 wcale nie chciałem trafiać w klimat Świąt Bożego Narodzenia ani żadnego innego święta. Po prostu lubię to zdjęcie.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
kot jest fajny;)
znicze mniej lub bardziej, takie sobie, jednym sie podoba innym nie, ale z tym
Gringo napisał/a:
słabe, poza tym pasuje na dzis jak (Lepiej nie mowić)

sie nie moge zgodzic.
boze narodzenie to swieto rodzinne, i trzeba pamietac takze o zmarlych (a nie tylko raz do roku). zawsze w boze narodzenie jestem na cmentarzu i zapalam znicze.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zgadzam się z MvA.
Peace and love!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
Peace and love
and drugs, sex and rock&roll !
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
MvA, zgadzam sie, ze trzeba pamietać, ale nie możemy dopuscic do absurdalnych stwierdzen. Przepraszam, ale znicze i chryzantemy ze zdjęcia kojarzą mi sie jednoznacznie. Z mojej strony to EOT.

piotreksu, ćwicz, ogladaj dużo zdjęć, nie bój się pytać o nurtujace Cię rzeczy, a za rok pomyslisz o tych zdjęciach to co ci napisałem dziś. Pozdrawiam :)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Kotek mi się podoba. Zastanawiam się, czy zyskałoby to ujęcie gdyby odciąć tę ramę u dołu i po prawej? Pewnie trzeba by jeszcze trochę od góry, bo po wycięciu tylko z dołu ta pozioma linia cienia byłaby za bardzo pośrodku.
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
Mi na pierwszym zdjęciu przeszkadza odbite na szybie światło, można by go nieco polarem ograniczyć, poza tym ciekawe zdjęcie.
 
piotreksu  Dołączył: 07 Paź 2007
Kolejne fotki, które wstawiam na tym forum wykonane były dziś wieczorem na zalewie w Parku Lisiniec w Częstochowie, mimo plusowej temperatury, kruchego lodu oraz zachodzącego słońca znalazł się amator rybich mrożonek:

3.


4.

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie pokazuje się...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
To ze jest ocieplenie, wcale nie oznacza ze lod musi byc kruchy :-P Ja najlepiej wspominam lowienie spod lodu przy temp. ok. 5°C, bo:
- jest cieplej
- lepsze brania sa
- wystarczy jeden termos z herbata po goralsku (wzglednie jedna piersiowka :-P ) - nie trzeba tyle tachac ze soba :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
1 za ciemna, 2 IMHO dużo ciekawszy kadr
 
piotreksu  Dołączył: 07 Paź 2007
1. robiona była pod zachodzące słońce, postać to tylko widoczna sylwetka.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
A mi sie bardziej podoba pierwsze. Mam slabosc to konturowych rowerow i parasolek ;-)

dz.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
A mi sie bardziej podoba pierwsze.


no wlasnie!
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Lubię składaki, więc zdjęcia podobają się. A pan wędkarz wygląda, jakby był tam bardziej z obowiązku, niż z rzetelnej ochoty.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach