nipen  Dołączył: 08 Sty 2008
Dzięki zorzyk, już czuję się jak przy kominku... :)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Tylko ostrożnie przy tym kominku, bo te N płoną fioletowym ogniem :evilsmile:
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Szpileczka, Witam serdeczie i pozdrawiam ;-)
Witam również nie witanych... :-)

[ Dodano: 2008-01-08, 14:36 ]
j+, To tyż witam miło i pozdrawiam w gronie Rodzinnym... Będzie miło... ;-)

[ Dodano: 2008-01-08, 14:39 ]
Pantera napisał/a:
Jakoś tak miło dzisiaj wyjątkowo
bo to dzień WIELKI... :!: Moich urodzin, więc tyż WITAM... :-D

[ Dodano: 2008-01-08, 14:41 ]
Yanoosh, No to, tyż pozdrawiam miło i witam w Rodzinie... :lol:

[ Dodano: 2008-01-08, 14:43 ]
Szpileczka napisał/a:
Ja wolę winko, od piwa brzuch rośnie
Masz dużo racji :!: Ja pijam dużo wody mineralnej naturalnie gazowanej i czarną, no kawusię - rozpuszczalną... :lol:

[ Dodano: 2008-01-08, 14:45 ]
nipen, Mile widziani N, foto to wielka Rodzina, witam ... ;-) ;-) ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
nipen napisał/a:
Wprawdzie jestem ten od N ;)
No cóż, nikt nie jest doskonały. Witaj :-B
 
nipen  Dołączył: 08 Sty 2008
Dzięki za miłe powitanie. Zawsze uważałem, że marce Pentax nic nie można zarzucić ;)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
nipen napisał/a:
Zawsze uważałem, że marce Pentax nic nie można zarzucić ;)

A to beznadziejne forum, krwiożercze i zabójcze dla innych marek, spalić N itd :-P
nipen, witaj i baw się dobrze, z innych piaskownic do tej też można przychodzić i nawet nie wyganiają, na dobry start :-B
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
tomecki napisał/a:
z innych piaskownic do tej też można przychodzić i nawet nie wyganiają
ale zabawki trzeba swoje przynosić
 
nipen  Dołączył: 08 Sty 2008
Ja wprawdzie alkoholu nie piję, ale tu zrobię wyjątek :-B :))) A co do zabawek, to chcę je dopiero kupić (właśnie Pentaxa 645). Czas pokaże...
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
nipen, witaj. Lody u Bazylka tak samo dobre?
 
nipen  Dołączył: 08 Sty 2008
Miło spotkać krajana :) Bazylek... kiedyś były lepsze. Mówiąc szczerze nie byłem tam już jakiś czas, i to dłuższy czas. Jedynie przejeżdżam koło... . Ale ponieważ zacząłem fotografować stary Hrubieszów i w związku z tym zapuszczać się w różne dziwne miejsca, na pewno wstąpię " na jednego" tak bliżej wiosny. Pozdrawiam.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
to pewnie się zobaczymy na piwku... oj, poprawka, na soku... w wakacje.

Jeśli nie te, to kolejne.
 
nipen  Dołączył: 08 Sty 2008
Daj znać, jak będziesz w okolicy :) A tak a propos; długo już w Zagłębiu?
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
tak już ~19~20 lat. Dla jednych długo dla innych... mniej długo. :mrgreen:
 
rogo  Dołączył: 13 Sty 2008
Re: Witam Wszystkich! Chciałem się przedstawić.
Jako, że jestem tu nowy chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać.
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
rogo, dzień dobry :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Witam wszystkich
Po długiej obecności gościnnej, po "kilku" napisanych postach, po poznaniu pewnych schematów tu obecnych, poznaniu osobiście kilku ludzi stąd, to wypada się przywitać ze wszystkimi :-)

Fotografią interesuję się od 16 roku życia, więc bardzo niedługo. Nigdy nie zwracałem większej uwagi na markę sprzętu, ale efekt mnie interesował. Znalazłem w pentaksie to, czego najbardziej pożądałem, czyli możliwie tani start z większą niż kitowa ilość sprzętu (kompatybilność wsteczna piękna rzecz). Nie kończyłem żadnych szkół fotograficznych, choć niczego nie wykluczam, mam nadzieję jednak najpierw skończyć kierunek o dźwięcznej nazwie Inżynieria Dźwięku i Obrazu. Co ciekawe, szedłem na studia jako zagorzały "twórca" muzyki komputerowej, ale wszystko się przeprogramowało..

W fotografii najbardziej pociąga mnie brak reguł, które jednak trzeba poznać, by móc świadomie je łamać. Uwielbiam wszelkie geometrie, również te nieoczywiste, bardziej subtelne. Lubię w kolorze i w czarnobieli. Reportarz i fotografia uliczna ostatnio pociągają mnie najbardziej. Lubię próbować swoich sił w artystycznej fotografii eksperymentalnej, nie lubię oceniać cudzych zdjęć, swoich także, należę do tych widzących więcej wad niż zalet.

Pierwszą wykonaną przeze mnie fotografią, jaka tak na prawdę poruszyła mnie, jest ta widoczna w moim awatarze, przedstawiająca osę, która łapczywie wskoczyła do pokala z piwem, podczas pierwszego dnia pobytu w Gdańsku. Zdjęcie zrobione cyfrowym kompaktem. Większa wersja tutaj:

"Yellow Submarine"


Mam pewne oczekiwania co do tego forum, jak dotąd obecność tutaj działa na mnie bardzo pozytywnie, ludzie są życzliwi i często otwierają oczy na pewne nieoczywiste sprawy. Cieszę się, że wybrałem system pentax, bo dzięki temu poznaję na prawdę wspaniałych ludzi. Pozdrawiam serdecznie!

 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
dagio, wow!
dagio napisał/a:
która łapczywie wskoczyła do pokala z piwem

a cio to jest pokal? coś z gwary kaszubskiej?
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
mumonzan napisał/a:
a cio to jest pokal? coś z gwary kaszubskiej?


nie jestem kaszubem, ale bywałem w barach...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pokal
(albo inaczej duża, wąska szklanka.. na pewno masz w domu :mrgreen: )
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mumonzan napisał/a:
coś z gwary kaszubskiej?

Blisko, pewnie z niemieckiego przejete.
 

chrzaszcz  Dołączył: 16 Sty 2008
Witam wszystkich
To mój pierwszy post. :oops:
Forum pentaksa czytam regularnie od czasu dylematu M5D czy K100D. M5D właśnie znikało z rynku a K100D wchodziło. Ostatecznie wybrałem K100D z czego jestem zadowolony. Jeśli chodzi o "martwe dusze", to proszę mnie nie kasować bo ja raczej z tych czytających i uczących się.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach