Maxi 7  Dołączył: 07 Mar 2007
 

nichiren  Dołączył: 18 Lis 2006
Maxi 7 napisał/a:
polecam Państwu http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=sk%B1czy%E6 :-B

No właśnie też się dziwię, że nie ma tam opcji - 'dodaj swój wypasiony wyraz, którego nie ma w spisie, a który na pewno jest twoim zdaniem ortograficznie poprawny'...

:-B :mrgreen:
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
DD - a tak już poważnie. Na znacznej części poważnych forum rażące błędy ortograficzne traktowane są jako zachowanie nietaktowne. Błąd może przytrafić się każdemu, bo jak wszędzie są tu ludzie z różnym wykształceniem i w różnych stanach emocjonalnych (i nie tylko). Za błąd jednak zawsze się przeprasza - jak za każde niewłaściwe zachowanie. Jeśli ktoś uporczywie trwa przy swoim i nie reaguje na prośby innych, wówczas jako osoba niegrzeczna skazuje się na ignorowanie. Popraw błąd, dostosuj się do próśb o sprecyzowanie problemu, a najpewniej otrzymasz kompetentne odpowiedzi.
 
dd  Dołączył: 04 Lut 2007
samber napisał/a:
DD - a tak już poważnie. Na znacznej części poważnych forum rażące błędy ortograficzne traktowane są jako zachowanie nietaktowne. Błąd może przytrafić się każdemu, bo jak wszędzie są tu ludzie z różnym wykształceniem i w różnych stanach emocjonalnych (i nie tylko). Za błąd jednak zawsze się przeprasza - jak za każde niewłaściwe zachowanie. Jeśli ktoś uporczywie trwa przy swoim i nie reaguje na prośby innych, wówczas jako osoba niegrzeczna skazuje się na ignorowanie. Popraw błąd, dostosuj się do próśb o sprecyzowanie problemu, a najpewniej otrzymasz kompetentne odpowiedzi.


Przepraszam
Nie chciałem psuć niektórym Forumowiczom zabawy.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
dd napisał/a:
Nie chciałem psuć niektórym Forumowiczom zabawy
Bardzo chwalebna intencja :-)
dd napisał/a:
Postaram się jutro wstawić przykładowe fotki
Już dwa dni czekamy
 

Borys  Dołączył: 10 Sty 2008
dd napisał/a:
Nie chciałem psuć niektórym Forumowiczom zabawy.

No i fajnie, bo błąd z gatunku lapsusów raczej zabawnych niż rażących i takiż zabawny wywołał dialog:
- Nieskączoność? Nie ma takiego słowa.
- Jak to nie ma?
- Obstawiam FF/BF.
- Sprawdzam!
- Przebijam!
- Kątra!
- Pas.
- Gra skączona.
- Kącze już,
- Pętax.
 
Maxi 7  Dołączył: 07 Mar 2007
"... szłem łonkom wiater wiał , kwiaty pachły ,ona mnie odepchła.Przyszłem do domu, pierdłem , żygłem trzasłem drzwiami i wyszłem bo chamstwa nie zniese..." :oops:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach