bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Przyzwoity serwis dla Super Programa - Warszawa
Hej, zna ktoś taki serwis jak w temacie?
Dziś dostałem swojego Super Programa i jestem uradowany :evilsmile:
Mimo, że jest w dobrym stanie, to ma już swoje latka i chciałbym go dać na jakiś przegląd, sprawdzenie, bo np. gąbeczka się sypie, przyciski zmiany czasu naświetlania też nie zawsze reagują, na matówce jest sporo paproszków (gruchy nie mam pod ręką, nie sprawdziłem czy sobie uciekną jak je postraszę).
Stąd moje pytanie - czy zna ktoś niezły serwis w Warszawie, który dałby radę się tym zająć? No i czy w ogóle warto?
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
jeśli chcesz nim focić, to na pewno warto.
osobiście mogę polecić pana Adama Bieńka. nie mam aktualnie na niego namiarów, ale pogooglaj i na pewno znajdziesz. urzęduje na jerozolimskich w pobliżu dworca śródmieście. robiłem u niego parę rzeczy i zawsze byłem zadowolony. podstawowa sprawa: diagnostyka u niego nic nie kosztuje. czasem od razu może powiedzieć Ci ile kosztowałaby naprawa i czy ma sens, a czasem musisz u niego zostawić sprzęta - podajesz numer do siebie, pan Adam dzwoni i mówi ile będzie kosztowała naprawa i co się zepsuło. decydujesz się, to ok - ustalany jest termin odbioru po naprawie. nie, to zgłaszasz się po aparat i nic nie płacisz.
w przyszłym tygodniu lecę do niego z mz-m.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Dziś u niego byłem ;-)
W jego magicznych dłoniach od razu się super program naprawił (wczoraj lustro i naciąg filmu mi się zacięły, myślałem, że zerwałem jakieś sprężyny czy coś).
Na czyszczenie i przegląd nie zostawiałem, póki aparat działa OK. Mam trochę brudną matówkę ale da się focić.
W tym tyg. odbiorę 2 filmy i zobaczę jak efekty - jak coś będzie nie tak, to nie omieszkam tym razem zostawić SP na przegląd.

Dla potomnych:
Fotoserwis
Adam Bieniek
tel. 22-6299959
AL. Jerozolimskie 113 (na górze na balkonie/balustradzie)
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
bbartlomiej napisał/a:
AL. Jerozolimskie 113 (na górze na balkonie/balustradzie)

Na antresoli?
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
lipalipski napisał/a:
Na antresoli?
No dokładnie :mrgreen: trudne słowo
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
bbartlomiej, Podaj prosze caly numer, wraz z kierunkowym. [ z zagranicy bede dzwonic ] Dziekuje.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
JSW napisał/a:
bbartlomiej, Podaj prosze caly numer, wraz z kierunkowym. [ z zagranicy bede dzwonic ] Dziekuje.
No właśnie podałem z kierunkowym, te 22 na początku to kierunek do Warszawy, a do Polski jest +48

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach