tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Powinnaś wiedzieć, że na sucho to się nie pojedzie :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
To zależy jak bardzo jest się zdesperowanym ;-)
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
mygosia, jak się zdecydujesz na ten wypad do Piły, do studia, to będę mógł przywieźć Jobo 1520.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Maciej, no właśnie z Piłą nam tak średnio pasuje terminowo.
Dlatego na razie siedzimy cicho, żeby nie mieszać dodatkowo.
 
PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
Sluchajcie (przepraszam że tak ni z gruszki ni pietruszki) ale mam w domu bakelitowy koreks(czarny plastik). Pojemność 500ml. Mianowicie chodzi mi oto, jak wsadzić film do koreksu gdzie "przegrodę" stanowi biała taśma z wypustkami na końcach.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
PrzemoWu napisał/a:
Mianowicie chodzi mi oto, jak wsadzić film do koreksu gdzie "przegrodę" stanowi biała taśma z wypustkami na końcach.


Nawijasz go razem z tasma, tak aby separowala zwoje filmu. Dosyc wygodne i szybkie rozwiazanie ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
to może z innej strony - czy ktoś wie czy jeśli kupiłbym koreks patersona to czy będą mi do niego pasowały szpule z kaisera?
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Ostatnio miałem dziwna przygodę z Krokusem. Nawinąłem film jak zawsze, zalałem chemią, wywołałem ... tylko jakie było moje zdziwienie, gdy po wylaniu płuczki wyciągnąłem pustą szpulę :shock: bez filmu :shock: ... cały film wykręcił się ze szpuli. Na szczęście poza jednym jasnym zaciekiem wzdłuż filmu (na kilku klatkach), prawdopodobnie od nierównego wywołania/utrwalenia, nie ma większych uszkodzeń :-) .
Z tego co pamiętam, oględziny wykazały, że za słabo ścisnąłem szpulę ... jak to było z tym przysłowiem o głupim i szczęściu :roll: .

:mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach