martinius  Dołączył: 02 Lis 2007
[martinius] wprawki
Na początek chciałbym rzec wszystkim dzien dobry. Jestem z Wrocławia, fotografią ostatnio się parałem w wieku około maturalnym czyli jakąś dekadę temu - praktica którą wspominam z rozrzewnieniem.
Po jej kradzieży hobby czekało na moment kiedy będę miał więcej czasu i pieniędzy... W sumie dalej brakuje jednego i drugiego :) ale, że zaczął mnie dopadac kryzys wieku sredniego :P to stwierdziłem iż czas zacząć realizowac tą długą listę "TO DO" która czekała "na pózniej"

Dziękuję wam za pomoc w wyborze aparatu ( kasetka i narazie kit ) - studiowałem wasze posty od 2 miesięcy jak również i inne fora - staneło na pentaxie. Jest on moim gosciem 3 dni nieledwie ale juz bardzo się zaprzyjaznilismy.



Poniżej jakaś moja nieśmiała próba streetu. Zdaję sobie sprawę z braków ale próby następne będą - adrenalina uzależnia.

 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Skoda! Fajnie fajnie pewnie Octavia;) Zdjecie fajnie tylko duży szum ale to pewnie wina wysokiego iso.
 
martinius  Dołączył: 02 Lis 2007
2

3

4
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
O! To ten słynny aquapak, o podobno we Wrocławiu zbudowali jakiś czas temu ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Podobaja mi sie wszystkie trzy!

Pierwsze jest intrygujace, ciekawe. Drugie i trzecie, to detale architektoniczne, za ktorymi przepadam :-)
 
martinius  Dołączył: 02 Lis 2007
dan napisał/a:


Pierwsze jest intrygujace, ciekawe.


Przed "wywołaniem" bałem się, ze nei bedzie zbyt dobre. Street mnie pociąga jednak mam ciągle opory przed bezwstydnym fotografowaniem ludzi, zwłaszcza w ciezkich sytuacjach i plułem sobie potem w brodę, ze nie zrobiłem Pana z wrotkami en face. Stwierdzam teraz jednak, ze taki kadr mu dobrze zrobił, własnie ze względu na to - intrygujące.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
martinius napisał/a:
Street mnie pociąga jednak mam ciągle opory przed bezwstydnym fotografowaniem ludzi

Minie z czasem :-)

martinius napisał/a:
Stwierdzam teraz jednak, ze taki kadr mu dobrze zrobił, własnie ze względu na to - intrygujące.

Nom, chyba masz racje :-)
 
martinius  Dołączył: 02 Lis 2007
5. to cos z mojej pracy. Czasem sobie chodzę po czymś takim i nie wiem czemu ludzie mówią,
że informatyk to nudna praca.



6. To zdjęcie jak zdjęcie ale bokeh jakos tak mi przypadł do gustu.





większe wersje
http://farm3.static.flick...7fcebb4ae_b.jpg

http://farm3.static.flick...5eec598ce_b.jpg
 
rpg  Dołączył: 22 Gru 2007
2 mi najbardziej do gustu przypadła - chociaż ja po prostu zdjęcia z ulicy lubię bo sam nie umiem ;) - a bokeh faktycznie ciekawy - parę razy łapałem podobny przy fotografowaniu zwierzątek kiedy były w cieniu a obok słoneczko.
 

szulzykk  Dołączył: 18 Lis 2007
Nr 5 wymiata ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach