szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
He he, a ja kiedyś miałem muszkę w środku. Nie mam pojęcia jak się tam dostała, bo wcześniej przez dłuższy czas nie odkręcałem szkła. Bardzo ładnie ją było w wizjerze widać jak się po matówce lub lustrze przechadza. Niechcący wcisnąłem spust i... od tego czasu jej nie znalazłem. A może to filipinskie muszki stabilizują matryce? :-D
 
wino  Dołączył: 10 Gru 2007
Kiwak napisał/a:
...jednak nie wytrzymał :evilsmile:
wino, ręce świerzbiły, nie? Jak ja znam to uczucie: niby nic, niech sobię będzie jak jest, ale....eee lepiej nie...chociaż może...nie no, na co mi to?....kurde, kto nie ryzykuje, ten w kozie nie siedzi!!!
A ta adrenalinka.... :evilsmile: :evilsmile:
:mrgreen:
- hehehe no dokładnie tak jest niby nic a jednak korci jak cholera żeby sie tam dobrac :)... aaa co do instruktarzu jak sie matówkę wyjmuje znalazłem tu na forum a wiec postanowiłem ja tylko wydmuchać w taki sam sposób jak sie ja wyjmuje podziałało jedynie jakis mały włosek został ale ledwo widoczny,

A właśnie można matówkę dotykać patyczkiem do uszów ?? oczywiście chodzi mi od strony luster

[ Dodano: 2008-02-14, 18:10 ]
szczypiorrr napisał/a:
A może to filipinskie muszki stabilizują matryce? :-D
- eee wydaje mi sie ze dostałeś gratis od pentaxa ten nowy system czyszczenia matrycy... bardzo dokładny i dociera wszędzie :)
 
Inżynier  Dołączył: 13 Lis 2006
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
Wino. dzięki za foto. Przypomniałeś mi jak wygląda standardowa matówka. :-)
 
wino  Dołączył: 10 Gru 2007
spoko hehe.... tu masz dokładny obraz jak wygląda
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ale śmieszna ;-) Może poszukam w szufladzie i sobie, tak dla hecy, założę? ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach