pape  Dołączył: 11 Lis 2006
[pape]

 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
aniołek! Ładny. To na Powązkach? Uwielbiam te figurki i też parę sobie sfociłem - jak jestem zły to mnie uspokajają :->
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Widzę, że nikt nie chce tego aniołka ocenić ;-) a ja napiszę, że podoba mi się. BTW robienie zdjęć rzeźbom i takim figurkom potrafi dać dobrą lekcję. Co prawda może drażnić cień rzucany przez konary drzew, ale twarz ważne, że jest oświetlona. Czy mi się wydaje, czy tak rzeczywiście jest, ale w tle gałęzie mają jakąś poświatę fioletowawą (AC?).
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
mkdexter napisał/a:
aniołek! Ładny. To na Powązkach?

Tak :->

samber napisał/a:
Czy mi się wydaje, czy tak rzeczywiście jest, ale w tle gałęzie mają jakąś poświatę fioletowawą (AC?).

Raczej tak. Wiosenne słońce z tyłu, gałęzie bez liści, jasne niebo - nawet limited miał kłopoty.

tref napisał/a:

pape, moim zdaniem GO nie za bardzo. Za mała.

Tak, ale po pierwsze, oswajałem się z 70-tką, a po drugie nie byłem sam więc nie miałem tyle czasu na fotografowanie ile bym chciał.
 
ms  Dołączył: 03 Kwi 2007
Re: [pape]
Oj podoba się, podoba.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Pape pomyliłeś podczas cytowania mnie z Samber'em ;-)
Tref, Twoje aniołki wyglądają ciepło, choć buzie wyszły płasko (mało detalu), ale to chyba taka rzeźba. Czy takie podczepianie fotek można nazwać syndromem kukułki u fotografów? :lol:
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
witusch napisał/a:
pape mieszkasz na Pradze, wykorzystaj to! Walnij troche "fajnej" architekturki, troche streeta.

No właśnie próbuję trochę streeta - zebrało się parę rolek, ale
to łatwe nie jest, szczególnie na Ząbkowskiej czy Brzeskiej.

witusch napisał/a:

Wiesz, przedwczoraj ogladalem Rezerwat i tak mnie zakrecilo zeby wyjsc na ulice, ale niestety, tu gdzie ja mieszkam wszystko jest takie "sterylne", niemiaszki sie postaraly zeby byl "ordnung" :mrgreen:

My też się staramy :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach