gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Czyż można się jeszcze cieszyć z K10D?
Tak mnie teraz naszło.
Sharp pokazał właśnie nową matrycę do kompaktów 12Mpix 1/1.7cala. Ja biedny dopiero co kupiłem sobie DSLR-a z 6Mpix, K10D ma 10Mpix, a tu sąsiad zaraz będzie miał w kompakcie 12Mpix :shock: . Czyż to nie straszne? :-/ :mrgreen:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Jesli jakosc aparatu mierzysz iloscia pixeli, nie da sie ukryc ze to straszne :) :mrgreen: Proponuje :-B :-B :-B a potem jeszcze :-B :-B i pokochasz swoj aparat takim jaki jest :)
Grzesiek
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Aspius napisał/a:
Jesli jakosc aparatu mierzysz iloscia pixeli, nie da się ukryc ze to straszne :) :mrgreen: Proponuje :-B :-B :-B a potem jeszcze :-B :-B i pokochasz swoj aparat takim jaki jest :) Grzesiek

To mi się oberwało. :mrgreen: W sumie powiniennem się tego spodziewać, jak zarzuciłem głupi temat w HydePark-u :-)
Oczywiście znam różnice między wielkością matryc w kompakcie i lustrzance i lustrzankę wybrałem zupełnie świadomie :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ja tam rozpaczam.
Pieprzę takie hobby, jak sąsiad może mieć więcej pikseli. I pewnie dłuższego zuma.
Szukam nowej pasji - może Clitoris? Co prawda nie wiem, co to znaczy, ale nieźle brzmi.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Zaraz tam oberwalo.. po prostu zaproponowalem pare browarow.. one sa dobre na wszystko, bol glowy, brzydkie kobiety, niesmialosc to i pewnie na mala liczbe pikseli pomoga :)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ale co Michu chcesz obcinac jak masajowie przy inicjacji i kolekcjonowac trofea ?? ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Nie no, szkoda obcinać. Jeśli potrzebne są trofea, to już lepiej fotografować. Po pojawieniu się cyfrówek stało się to nawet dość popularnym hobby. No ale Michu z fotografią zrywa, więc będzie musiał wykombinować coś innego. Może szkice węglem?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
Może szkice węglem?

Po clitoris?
Hmmm... Pomyślę.
Tymczasem zastanawia mnie optyka, któa obsłuzy 12 MPxl w tak małej matrycy.
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
jak się upowszechnią aparaciki z matryca 12MPxl to beda potrzebne większe karty pamięci - czyli pojemne karty stanieją
- trzeba szukać dobrych stron tych informacji ;)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Michu napisał/a:
Tymczasem zastanawia mnie optyka, któa obsłuzy 12 MPxl w tak małej matrycy.

Ale po co komu taka optyka? Przeciętnego kupowacza kompakta nie interesuje optyka tylko megapiksele. Jakby mu zaproponować 20 MPxl w aparacie, który w miejscu obiektywu ma szybkę od matchboxa, też by pewnie wziął. ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Clitoris? Co prawda nie wiem, co to znaczy, ale nieźle brzmi.

Michu, tu masz w jezyku JSS. W razie problemów, ktoś Ci tu na pewno przetłumaczy z JSS na węgierski:
http://ja.wikipedia.org/w...=Clitoris&go=Go

[ Dodano: 2006-11-08, 14:58 ]
A jakbyś miał kłopoty z węgierskim, to chłopaki z B&H chętnie Ci pomogą:
דגדגן (בלועזית: קליטוריס, Clitoris) הוא רקמה זקיפה שנמצאת בפתח הפות - איבר המין הנקבי אצל יונקים.

בעת התעוררות מינית הדגדגן מתנפח, נהיה רגיש למגע, ומעביר ריגוש והנאה מינית העשויים להוביל לאורגזמה.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Michu, tu masz w jezyku [...] Clitoris&go=Go

No ładnie, ładnie, język + clitoris + go-go.

Ledwie człwoiek się obudzi a tu Sodoma i Gomora, czas chyba wywalić wątek...
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
PS Miałem, w liceum kolegę, który pewnie teraz żałuje że te 13-14 lat temu nie było wikipedii. Wtedy ograniczał się tylko do niemieckiego. A teraz - jakże by się chłopaczyna mógł wykazać na tablicy podczas przerwy...
:mrgreen:

[ Dodano: 2006-11-08, 15:04 ]
Dzień dobry, Jarku!
Jarek Dabrowski napisał/a:
go-go

Orzeszku... nie zauważyłem :evil:
Zaraz ktoś tu wspomi naszą ulubioną parlamentarzystkę :!: I się zacznie.
Jarek, zamykaj wątek póki czas.

[ Dodano: 2006-11-08, 15:12 ]
gebi napisał/a:
K10D ma 10Mpix, a tu sąsiad zaraz będzie miał w kompakcie 12Mpix :shock: . Czyż to nie straszne? :-/ :mrgreen:

gebi, jeśli będę miał K10D, to mogę Ci nawet dać pisemne zaświadczenie, że się cieszę. Dołączę nawet zdjęcie ze swoją paskudną gębą - żebyś widział jak się cieszę :lol: Będzie Ci się śniła w koszmarach :evil: :evil: :evil: ale będziesz pewien, że ja sie cieszę :-P
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
To ja poproszę K10D nawet jakby miał mieć 9MP a mój sąsiad 40MP :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ladnie napisales katakana Pentax :mrgreen:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Dzięki :) [wow, pierwszy offtop ;)]
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
szpajchel napisał/a:
A jakbyś miał kłopoty z węgierskim, to chłopaki z B&H chętnie Ci pomogą:
דגדגן (בלועזית: קליטוריס, Clitoris) הוא רקמה זקיפה שנמצאת בפתח הפות - איבר המין הנקבי אצל יונקים.

בעת התעוררות מינית הדגדגן מתנפח, נהיה רגיש למגע, ומעביר ריגוש והנאה מינית העשויים להוביל לאורגזמה.
Blood & Honour ?

Jarek Dabrowski napisał/a:
Ledwie człwoiek się obudzi a tu Sodoma i Gomora, czas chyba wywalić wątek...


 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pierwszy od lewej (z wąsem) Sołtys, następnie trochę wstydliwy z tyłu Sylwek, trzeci z lewej, z tym łobuzerskim uśmiechem to oczywiście Alkos myślami będący już poza granicami naszego kraju, ten smutas w środku to Jarek Dąbrowski, zastanawaijący się nad idealnie dopasowanym kaskiem, obok Spinner i MKw. Z tyłu przechadza się nieśmiało Zenza. Grub strzelał fotę, Piotrek trzymał mu statyw.
Udał się Wam chłopaki ten plener...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Znowu cos pokreciles - przeciez kazde dziewcze wie ze Alkos to ten pierwszy z prawej, 45stopni, 12 cali... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
 
alkos napisał/a:
45stopni, 12 cali... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach