sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
pomysły / inspiracje
Jak szybko trzeba realizować swoje pomysły przekonuje się za każdym razem kiedy przeglądam galerie w internecie. Tak jak w muzyce tak i w fotografii jak również w każdej innej dziedzinie sztuki trudno wymyśleć coś nowego, świerzego, orginalnego - zapewne trzeba być wybitną jednostką żeby się to udało jeśli jest to w dzisiejszych czasach w ogóle możliwe, ale czasami przyfrunie jakiś pomysł może nie tyle wybitnie orginalny co raczej baaaardzo żadko powielany.

Nie dalej niż wczoraj wpadłem sobie na taki mały pomysł, żeby fotografie ludzi or akty przerobić na negatyw, tzn. połączyć dwie odbitki - z prawej pozytyw, z drugiej jakby odbity w lustrze negatyw .... no ii właśnie przed chwilką pojawił się artykulik na fotopolis: "Retrospektywa Lewczyńskiego w MHF" iii jedno ze zdjęć jest zrobione w bardzo podobny sposób do tego, który opisałem na początku akapitu :-|

Czy zdażają się Wam/Jak często zdażają się Wam tego typu przypadki?
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys! nic się nie martw! akurat Lewczyński prawie we wszystkim co robił w fotografii wyprzedzał swoją epokę. Tak to juz jest z tymi najlepszymi... dobre rezultaty daje właśnie świadomość, że "to już był" należy tylko z tego umiejętnie czerpać...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
No to może zaczerpnijcie natchnienie z tego reportażu . Tylko AF musi być sprawny, bo można nie zdążyć!
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ja to dostaję kompleksów jak wchodzę na tę stronę
http://www.fotografia-przyrodnicza.art.pl/
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
spróbuj www.foto-przyroda.pl tez są nieźli a w galerii mają zdecydowanie wiecej fotek....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach