dreadwax  Dołączył: 08 Mar 2008
[dreadwax] kilka zdjęć
Witam wszystkich,
chciałbym się na początku przywitać na forum, jak do tej pory b. dużo rzeczy nauczyłem się czytając Wasze opinie, posty itd (tak tak, słodzę, wiem). nadszedł czas żeby pokazać coś od siebie, więc zapraszam do udzielania wszelkich uwag ...

Dodam jeszcze, że zdjęcia które teraz wrzucam to pierwsze robione przeze mnie w studio, nigdy wcześniej nie bawiłem się studyjnymi lampami, muszę przyznać, że trochę się z kumplem (na zdjęciach) namęczyliśmy z poustawianiem tego wszystkiego, niestety nie było tam nikogo, kto mógł nam pomóc. Ja jestem z efektów zadowolony, oczywiście nie mogę się doczekać, kiedy znowu będzie taka okazja, ale ten dreszczyk emocji jest znany chyba każdemu z Was ...

acha, zdjęcia robione oczywiście 50mm.

nr 1


nr 2


nr 3


nr 4


nr 5


Zapraszam do komentowania.

 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
dreadwax, haha 4 ma świetny koncept i realizację, gratuluje udanego zdjęcia. No i jeszcze przypadła mi do gustu 1.
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
Moim zdaniem - najlepsze są 2 i 3, chociaż 5 też niczego nie można zarzucić :-) Ewentualnie można by je skadrować w pionie, ale nie koniecznie.
Przy 2 można by jeszcze popracować - wygląda trochę na zdesaturyzowane. Na pozostałych świetnie ująłeś tonalność. Tutaj troszkę jej brakuje. Błędy techniczne łatwiej naprawić, a widzę że fajnie sobie radzisz z tematem i kompozycją.
 

zaq81  Dołączył: 29 Lut 2008
podoba mi się nr 3 fajne wydłużony kadr
tak sobie myślę: czy chce, czy może nie zobaczyć na co patrzy model :-)
 
mloskot  Dołączył: 10 Mar 2008
<nierzeczowo>Mi się podoba :-) </nierzeczowo>

Na 5, można by bardziej "schować" bluzę modela i uzyskać bardziej pantomimiczny efekt.
 

dreadwax  Dołączył: 08 Mar 2008
Dzięki za komentarze, ja wiem ze te kilka godzin nie poszło na marne, ciesze się, że nie tylko ja tak uważam.

Ka_Seciak, masz racje, dwójka jest niedopracowana, jak wywołałem rawa jeszcze raz to pozbyłem się paru rzeczy.

mi się najbardziej z tych podoba jednyka, zdjęcie jest pozytywne, wesołe, a B&W troche z tym kontrastuje, przez to wg mnie zdjęcie jest ciekawsze...
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
4. najbardziej, bo jest w tym jakiś pomysł. pozostałe są poprawne technicznie ale nie "gadają" do mnie :-)

Pozdrawiam, kristofo

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach