Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
rosna mlode "KADRY"
:mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
fafniak - gratulacje !
Mój ojciec powtarzał: "Od tego ma kowal kleszcze, żeby go w ręce nie parzyło", gdy zaganiał mnie do pomocy...
A do roboty i pasji, to trzeba od wczesnej młodości przyuczać :-> Ktoś na starość musi te kilogramy klamotów za człowiekiem nosić, nie?
No to mały pewnie, nie da sobie wmówić kolegom, że C* lepszy, bo takie mają ich ojcowie, hej!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rozumiem, że to mały Fafniaczek?
Smienę mu daj, za parę lat Zenita, jak będzie grzeczny, kup Krokusa i resztę wyposażenia ciemni (od sołtysa) - i jazda. ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aa to ja pozbywam się wyposażenia ciemni??? :shock: ... czego to sie człowiek nie dowie z naszego forum :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Aaaaa, kurna - to był Tomecki chyba. Sorry - połowa pierwszej kawy.
Ale jakbyś miał, to wal śmiało na Giełdę. ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cieszę się (i starsi ode mnie pewnie też), że co pokolenie ma łatwiej. Widzę na zdjęciu "kadrowicza" kadrującego przy pomocy FA*. Nic dodać nic ująć, ale Fafniak, wiesz, że:
dać palec znaczy oddać rękę?
Co ty mu chłopie na 18-kę kupisz? FA*300? A może 600?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
eee no na razie to w kazdej chwili moze wziac sobie soniaka gluptaka......bo ma pomysly czasem.... :roll:
a jak przekonam do roboty na kliszy to dostanie cos ladnego i manualne szklo.....
ale to za kilka lat bo narazie 5 to troche malo - ale fascynuje go to :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tak a propos "KADRY" to tak sobie pomyślałem .... aa dziwny to był tok myślenia ..... żeby kiedyś gdzieś zorganizować turniej śjakiś, np. w piłe nożną czy inne szachy, gdzie konkurowałyby drużyny Pentaxa, Canona, Nikona, Olympusa, Sony, Yakumo itd. itp. ... aaa pomyślałem sobie o tym, bo wczoraj z racji swojej branży znalazłem notke o turnieju piłki halowej branży metalowej (jak to ładnie zabrzmiało :mrgreen: ) .... iii zaraz potym pomyślałem sobie, żeby w ogóle zorganizować kiedyś gdzieś zlot ogólnomarkowy - nie wiem czy gdzieś kiedyś coś takiego było - pamiętam w starych numerach Foto ogłoszenie odnośnie Balu Sylwestrowego Fotografów, ale na tematu tego typu zlotu to mnie się nie obiło o oczo-uszy .... albo jakiś np. RajdFotografów po moich pięknych świętokrzyskich stronach or something podobnego ... trzebaby do czegoś takiego dobrego organizatora itd. itd. itd. ... ale mogłoby to być ciekawe spotkanie
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dziś przyszedł mój brat z synkiem dwuletnim. Chłopaczek jest rezolutny. Zdjął buty, wcisnął do buzi żelka i... podniósł swymi małymi rączkami mojego MX+SMC40/2.8. Potem z nim ganiał po pokoju.
Chyba rośnie nam kolejny użytkownik. A wujek się cieszy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach