pjotrekm  Dołączył: 21 Lis 2006
Polskie Menu w Pentaxach
Witam
Mam takie nie zobowiazujace pytanie. Czy w Pentaxach jest polskie menu? Mi zupelnie nie przeszkadza angielski czy francuski, ale z takiej patriotycznej ciekawosci sie pytam.

pjotrek
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie ma.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Nie ma.

:shock: to skandal, piszę petycję do Romana żeby wstrzymał sprzedaż Pentaxa do czasu aż to producent zmieni, nie będzie skośnooki nakazywał nam w jakim języku mamy z aparatem gadać. ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ciszej Tomecki...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...bo jeszcze Roman usłyszy :mrgreen: :-P
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
pjotrekm napisał/a:
z takiej patriotycznej ciekawosci


...to kup sobie biało-czerwony pasek do N D80 (bo tam jest czarno-żółty), a język już masz.
 

pjotrekm  Dołączył: 21 Lis 2006
Nie wiem skad masz informacje o tym ze mam D80? Otoz jestes w bledzie! nie mam D80!!! A moj pasek jest czarno bialy. Wiec... zanim zaczniesz na forum roznosic plotki dobrze sprawdz zrodla. chyba ze jak ja kupie pasek to ty mi na mikolaja D80...
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Nie denerwuj się. :-B Miałem na myśli że, z pobudek patriotycznych możesz się zdecydować na współpracę z wrogiem. :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zastanawiam się czy SAM nie będzie miał. W kompaktach jest polskij jazyk, a Sam jest nastawiony na sprzedaż do szerokiego grona.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Z Samem wcale nie jest tak różowo jak by się mogło wydawać, we wrześniu zastanawiałem się kiedy Samsung zamieści zaktualizowane oprogramowanie do GX-1S/1L na swojej stronie i pomimo, że minęły dwa miesiące to nic takiego się nie stało, więc jakoś nie widać, żeby aż tak bardzo przykładali się do lustrzanek Pentaksa.
Link do strony Samsunga
Jak widać oprogramowanie jest dostępne tylko dla kompaktów, czyli własnych produktów Sama. Więc jeśli Pentax nie doda polskiego menu, to może minąć pół roku zanim zrobi to Samsung. Chociaż może prace nad oprogramowaniem zostały wstrzymane właśnie ze względu na premierę K10D/GX-10, bo po co zajmować się sprzętem który już został sprzedany?
A tak wogóle to Samsung ma zamiar zamieszczać nawet oprogramowanie do obiektywów i lamp błyskowych ("coming soon") :shock: :lol: :mrgreen:
 
Szubi
[Usunięty]
jak on zmienił na pl menu ?

http://www.youtube.com/watch?v=QYf4_Mdx-QU
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
przerobił firmware aparatu...później nawet chciał sprzedawać na aukcji za 100zł
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ale na swojej stronie( już nie istnieje) można było pobrać za free.
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
Szubi, nielegalnie :P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aa może to "on" robił menu pl w k20 i k200 :roll: :mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
aa może to "on" robił menu pl w k20 i k200 :roll: :mrgreen:
Nie sądzę. Nie zauważyłem w K20D błędów ortograficznych :-P
 

mike  Dołączył: 01 Gru 2007
w nowych modelach będzie jęz. PL
 
Maxi 7  Dołączył: 07 Mar 2007
Drogi Panie Hakerze użycz Pan dostępu do softu PL.do k100 Naród czeka... :oops:
 
Seb.  Dołączył: 16 Wrz 2007
Maxi 7 napisał/a:
Drogi Panie Hakerze użycz Pan dostępu do softu PL.do k100 Naród czeka... :oops:


pisz jednak w swoim imieniu.
 
Maxi 7  Dołączył: 07 Mar 2007
Cytat
pisz jednak w swoim imieniu.


...jedni tak myślą ,drudzy tak piszą ,a jak będzie dostępny to większość sobie go poprostu wgra...są jednak wyjątki :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach