Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Gdybym wiedział, że taki wątek wniesie tyle wzburzenia wśród panów (panie powiedzmy rozumiem) to w życiu bym nie założył go. Intencje były inne. Filozofując piękne kobiety = atrakcyjne kobiety. Dyskusja zeszła na fizyczną "atrakcyjność" (mini, pępki itd). Nie o to chodziło. To nie jest wątek "akt", nie upraszczajcie aż tak tego.
Jak ktoś napisał wyżej, forum nie powinno schodzić poniżej pewnego poziomu i zgadzam się.
Z drugiej strony jest też wątek http://pentax.org.pl/view...r=asc&start=160 gdzie w zasadzie oprócz pierwszej strony później fotki nadają się do CKMu i te same osoby jakoś tam zupełnie inaczej komentują. Tam Samcy na maksa a tu kumple ojca dyrektora. Ok, tamte zdjęcia są w sensie art o niebo lepsze, ale tematyka jeszcze bardziej seksistowska wiec remis.
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Wito76, a masz w ogóle zgodę tych dziewczyn co je fotografowałeś na publikację ich wizerunku w internecie? Wątpię...
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Superkomornik. Nie nie mam.
Co by odwrócić kota ogonem, ile sfotografowanych osób wie, że pozowało komuś (koledze, mężowi, chłopakowi itd) a nie wie, że oglądamy je teraz na forum? Mysle ze setki. Choćby cały dział street-foto.

Przykladowo w innym temacie wstawiłem zdjęcie dziewczynki, mojej bratanicy, by dać przykład niedoświetlonego zdjęcia i zgodnie z tą filozofią też pewnie powinienem ją spytac lub jej rodziców o zgodę. Nie popadajmy w paranoję.

[ Dodano: 2008-05-20, 10:06 ]
A jeśli temat przeżyje, nie zostanie usunięty i jakoś sensownie się rozwinie to proponuję do wrzuconych zdjęć dodawać portfolio w stylu "dziewczyna na zdjęciu lubi kuchnię włoską, długie spacery o zachodzie słońca ze swoim psem, a w przyszłości chciałaby walczyć z głodem na świecie". Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni :-D .

[ Dodano: 2008-05-20, 10:09 ]
Ultorx :-B . Podobało mi się.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Cytat
To nie jest wątek "akt", nie upraszczajcie aż tak tego.

Chyba mylisz pojęcia:
"zdjęcie pięknej kobiety" - "fotka laski a'la fotkapeel"
"akt" - "zdjęcie gołego cyca"

Cytat
oprócz pierwszej strony później fotki nadają się do CKMu i te same osoby jakoś tam zupełnie inaczej komentują. Tam Samcy na maksa a tu kumple ojca dyrektora

Normalnie rotfl.
Zdjęcia dtoxa są może czasem nieco kontrowersyjne, ale porównując je z fotkami z tego wątku pojechałeś mocno po bandzie. Tam przynajmniej można się czegoś nauczyć - zastanowić nad światłem, nad ustawieniem modelki/modela. Inni wytykają błędy - i dzięki temu nie musimy się uczyć na swoich.

Dobra - zamykam wątek.

Jeśli ktoś chce pokazać zdjęcia pięknych kobiet - zapraszam do wątku:
"Kobiety twojego i nie twojego życia"
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=5759

Jeśli ktoś chce pokazać swoje zdjęcia - proszę założyć wątek autorski w odpowiednim dziale.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach